YKS İçin Kitap Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Yassuo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yksye evden çalışmak istiyorum. Ama internetten konu anlatımlı kitap bulmak oldukça zor. Özellikle matematikle alakalı konu anlatımlı kitap yok. Kaf serisi var oda çok pahalı. Soru bankası çok fazla var ama bana gerekli olan konu anlatımlı kitaplar. Raunta üye olup öylemi çalışsam? Sizin kitap önerileriniz varmı acaba?

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Yksye evden çalışmak istiyorum. Ama internetten konu anlatımlı kitap bulmak oldukça zor. Özellikle matematikle alakalı konu anlatımlı kitap yok. Kaf serisi var oda çok pahalı. Soru bankası çok fazla var ama bana gerekli olan konu anlatımlı kitaplar. Raunta üye olup öylemi çalışsam? Sizin kitap önerileriniz varmı acaba?
ben zaten sana yapabildiğim kadar kitap tavsiyesi yapmıştım umarım dikkate almışsındır
onun dışında doping hafıza /raunt ve youtube siteleri gibi yyerlere bakabilirsin biraz araştırdıktan sonra sana hangisi daha mantıkllı geliyorsa onu seçersin

Yassuo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben zaten sana yapabildiğim kadar kitap tavsiyesi yapmıştım umarım dikkate almışsındır
onun dışında doping hafıza /raunt ve youtube siteleri gibi yyerlere bakabilirsin biraz araştırdıktan sonra sana hangisi daha mantıkllı geliyorsa onu seçersin
Matematik için konu anlatımlı kitap önerebilir misin.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Konu anlatımlı kitap yerine bence YouTube kanallarından konu anlatım videosu izleyip çok zorlandığın konularda fasikül üstünden ilerleyebilirsin

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Antrenmanlarla matematik isimli bir kitap var ama lise için varmı bilmiyorum. Bir araştırın isterseniz.

Viserys

Asistan
Reaksiyon puanı
166
345, Palme Tonguç Karekök Apotemi gibi yayınların kitaplarını kullandım. Gayet de kaliteliler.