Yardım YKS 2022 Sonuçlarım Ek Puanlı Sıralama 1.932.977

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar aklımdaki bölümler Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Bilgisayar Programcılığı ve Yerel Yönetimler. Üniversite olarakta Köklü Üniversiteler istiyorum Istanbul Anadolu Yakası içerisindeki yardımcı olabilirseniz sevinirim.

WhatsApp Image 2022-07-18 at 11.21.13.jpeg

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Hakikaten çok çalışmışsın, günün 24 saati forumda atıp tutmaya benzemez tabi imtihanlar.
Forumda daha çok takıl ki, yanlışların doğrularını tamamen götürsün :p
Yav neredeyse hiç netin bilem yok. mat sıfır, türkçe yok neredeyse, sosyal berbat ama forumda siyaset gırla ?
Boş gezenin boş kalfası olarak siz siyaset okuyun en iyisi tabi alan okul olursa.

Reaksiyon puanı
8,023
Başlıkta troll sanmıştım da cidden ilginç.

O sıralamaya Bilgisayar Programcılığı yazmana gerek bile yoktu çünkü gelmezdi. En iyi 2 yıllık bölümlerden bir tanesi 2M sıralama ile almıyordur diye düşünüyorum. Alsa da adı bilinmedik bir okulda okursun ve sana hiçbir katkısı olmaz. O yüzden eğer mümkünse mezuna kalıp 1 sene daha düzgünce hazırlanmanı tavsiye ederim.

Cristiano Ronaldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Söylediklerin gelmez, 1 sene adam akıllı çalış, öyle gel.

Sosyal medyada bir söz vardı; Terörist bile olamazsın.

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sanırım ek puan dediğin "engelli ek puanı", yanılıyor muyum?

Bir çok kişi bilmez, engellilere ek puan veriliyor. Buna dikkat çekmek istiyorum.
Eğer ağır engelli filansan yaşadığın şehir dışında seçim yapmamalısın ve açıköğretim düşünebilirsin.

Reaksiyon puanı
8,023
Sanırım ek puan dediğin "engelli ek puanı", yanılıyor muyum?

Bir çok kişi bilmez, engellilere ek puan veriliyor. Buna dikkat çekmek istiyorum.
Eğer ağır engelli filansan yaşadığın şehir dışında seçim yapmamalısın ve açıköğretim düşünebilirsin.
Usta ne anlatıyorsun ya adamın bölüm kodu 6008 yani Büro Yönetimi bölümü okumuş lisede. 2 yıllık Büro Yönetimi bölümüne gidecekse ek puan veriyor onun puanı. Adamı engelli yaptın durup dururken ayıp :D