Haber Yine Metro Turizm: Muavin bir çocuğa cinsel istismarda bulundu

SmokeXD

Dekan
Ne geri zekalı insanlar var ya...

Türkiye'de en çok otobüsü olan Firma Metro olduğu için bu tarz olaylar çok fazla önümüze çıkmaya başladı. Eleman alırken daha ince eleyip sık dokumalı ipini koparanı almaması gerekir... İyi bir ceza alır inşAllah Muhavin. Metro turizimde kıza yüklü bir tazminat öderse iyi olur.

Metro Turizmin kapatması diye saçma sapan bir şey olamaz. ( Sosyal medya her zaman ki gibi kendine eğlence arıyor. Suçlar sahsidir 18 yaş üstü ise yaptığı salaklıklar o adamı bağlar. Bizimde bir müşteri olarak yapabileceğimiz otobüse binerken daha üst seviye kaliteli firmaları seçmek olacaktır çözüm. )

Not: Şimdi haberin ayrıntılarına baktımda Kız bu videoyu 2 ay önce çekmiş ve bu olay sonrası ne polise nede Metro Turizmin yetkililerine ulaşıp şikayet etmemiş. 2 ayın sonunda bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış. ( Amaç nedir burada =? ) neden aynı gün polise gidip şikayetçi olmamış veya metro Turizme ulaşmamıştır ?
Bir kadın gözünden bakarsan korktuğunu, başına bir şey gelebileceğini düşündüğünü tahmin edebilirsin.

Tolga6bd6

Asistan
Metro Turizme ait bir otobüste yolculuk eden 17 yaşındaki bir kız çocuğu, yan koltukta kendisini izleyerek mastürbasyon yapan muavin erkeği cep telefonu ile kaydetti.
Cinsel istismar görüntülerinin sosyal medya paylaşılmasının ardından çok sayıda kullanıcı tarafından tepki gösterildi. Kullanıcılar, Metro Turizm’den açıklama talep ederken, yetkililerden henüz bir açıklama gelmedi. Ayrıca daha öncede otobüslerinde cinsel istismarla gündeme gelen Metro Turizm’in kapatılması için sosyal medyada #MetroTurizmKapatılsın etiketi altında kampanya başlatıldı. Resmi açıklama yapmayan firma, yalnızca Instagram hesabından söz konusu videoyu paylaşan bir kullanıcıya yanıt verdi. Metro Turizm tarafından verilen yanıtta görüntülerin kaldırılması istendi.
Artık bu ülkede yaşanmaz cidden, annemle binmiştik zaten metro ya çok pis arab doluydu,zaten tanıdığımın babası ordan istifa etmişti şöfördü maaşını vermiyolarmış.

Yasiin

Profesör

Türkiye'de en çok otobüsü olan Firma Metro olduğu için bu tarz olaylar çok fazla önümüze çıkmaya başladı. Eleman alırken daha ince eleyip sık dokumalı ipini koparanı almaması gerekir... İyi bir ceza alır inşAllah Muhavin. Metro turizimde kıza yüklü bir tazminat öderse iyi olur.

Metro Turizmin kapatması diye saçma sapan bir şey olamaz. ( Sosyal medya her zaman ki gibi kendine eğlence arıyor. Suçlar sahsidir 18 yaş üstü ise yaptığı salaklıklar o adamı bağlar. Bizimde bir müşteri olarak yapabileceğimiz otobüse binerken daha üst seviye kaliteli firmaları seçmek olacaktır çözüm. )

Not: Şimdi haberin ayrıntılarına baktımda Kız bu videoyu 2 ay önce çekmiş ve bu olay sonrası ne polise nede Metro Turizmin yetkililerine ulaşıp şikayet etmemiş. 2 ayın sonunda bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış. ( Amaç nedir burada =? ) neden aynı gün polise gidip şikayetçi olmamış veya metro Turizme ulaşmamıştır ?
Niye diğer firmaların otobüsleri yok mu? Kamilkoç pamukkale İstanbul Seyehat vs bir sürü firma var peki biz neden duymuyoruz böyle birşey? Kapatılması yanlış tabi ama bir muavin vs alınırken ince elenip sık dokunması gerekir. Sen o yolcular sayesinde para kazanıyorsun ve o yolculara saygıda kusur etmemen gerek gel görki yapılan şeye bak.

OzkanK.

Dekan
Yasaklı
Niye diğer firmaların otobüsleri yok mu? Kamilkoç pamukkale İstanbul Seyehat vs bir sürü firma var peki biz neden duymuyoruz böyle birşey? Kapatılması yanlış tabi ama bir muavin vs alınırken ince elenip sık dokunması gerekir. Sen o yolcular sayesinde para kazanıyorsun ve o yolculara saygıda kusur etmemen gerek gel görki yapılan şeye bak.

Şuan Türkiye'de en çok şubesi ve Otobüsü olan ve en çok sefer yapan firma Metro Turizm bunu inkar mı edecen ? Düz mantık günde 1000 sefer yapan ile 100 sefer yapan firma bir olur mu ?
Var olmasına diğer firmalarda var ama sırf bana ters gitmek için alakasız cevap yazıyon :D

Ben yazmışım mesajımda ince elenip sık dokunsun daha düzgün insanlar işe alınsın bu muavinde cezasını alsın demişim zaten :)

kilicbaligi

Dekan
Onursal Üye
Ne yazık ki sapık, ruh hastası, arsız *insanlar var içimizde.
Önceden de Metro'da sanırsam muavindi herhalde kadın yolcunun yanında oturup mastürbasyon yapmış ve meni kadının suratına sıçramıştı sanırsam. :)
Dört seneyi geçmiş bir mevzuymuş. Hafızan kuvvetliymiş. Bravo! 👏 Yalnız o olay daha da iğrenç! 🤢

Yasiin

Profesör
Şuan Türkiye'de en çok şubesi ve Otobüsü olan ve en çok sefer yapan firma Metro Turizm bunu inkar mı edecen ? Düz mantık günde 1000 sefer yapan ile 100 sefer yapan firma bir olur mu ?
Var olmasına diğer firmalarda var ama sırf bana ters gitmek için alakasız cevap yazıyon :D

Ben yazmışım mesajımda ince elenip sık dokunsun daha düzgün insanlar işe alınsın bu muavinde cezasını alsın demişim zaten :)
Saçma konuşmuşsun ben sana en büyük firma metro değil diye birşey dedim mi? Hayır. Diyorum ki bir sürü firma var Kamilkoçta çok büyük bir firma oradan neden böyle şeyler olmuyor? Ben metro dışında hiçbir firmadan bu kadar terbiyesizce bir şikayet görmedim her sene bir defa iki defa çıkıyor bu şikayet. Çok saçma düşüncelere sahipsin.

AdminisTraktör

Dekan
Yasaklı

Bu belki 3. belkide 4 . Ülkede o kafar tur var turist aracı var otobüs var hızlı tren uçak var. Hiçbirinde sıkıntı olmuyor bir tek düzenli olarak metroda oluyor sizce bu normal mi?

Firmanım hiç mi hatası yok?

OzkanK.

Dekan
Yasaklı
Bu belki 3. belkide 4 . Ülkede o kafar tur var turist aracı var otobüs var hızlı tren uçak var. Hiçbirinde sıkıntı olmuyor bir tek düzenli olarak metroda oluyor sizce bu normal mi?

Firmanım hiç mi hatası yok?

Arkadaşım ben firma suçlu diyom zaten siz neyin kafasındasınız :D

Muavin ceza almalı kızada yüklü miktarda tazminat ödemeleri gerekir diyorum. Ayrıca işe insan alırken ince eleyip sık dokumaları lazım diyede belirttim...

OzkanK.

Dekan
Yasaklı
Muavin bu akşam üstü Edirnede tutuklanmış. Evli ve 4 çocuğu varmış. Birde gidip 17 yaşında kızlara musallat oluyor :( Ne sapık insanlar var yaa... Metro Turizimde direk iş hakkını fes etmiş.