Yine Konyaspor Yine Hakan Şükür

Bu konuyu okuyanlar

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Trabzonspor'un kalecisi ile anlaşan Konyaspor'da, Galatasaraylı Hakan Şükür ısrarı sürerken, yönetim aynı zamanda İbrahim Toraman'ı almak için çalışmalar yürütüyor.

4534_B_Logo003.jpg

Konyaspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, yaptığı açıklamada, güçlü bir kadro kurma hedefiyle çıktıkları yolda, transfer çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü söyledi.

G.Saraylı kaleci Orkun Uşak için uzun süre beklediklerini ancak cevap gelmeyince başka oyunculara yönelmek zorunda kaldıklarını anlatan Kuntoğlu, ''Trabzon'un kalecisi Jefferson ile anlaştık. Yarın Kocaeli kampımıza katılacak ve orada imza atacak. Kaleci sorunumuzu da böylece çözmüş olduk'' dedi.

19153.jpg

''HAKAN ŞÜKÜR YURT DIŞINA GİTMEZSE KESİN KONYASPOR'DA''

Takımdaki eksik mevkilere oyuncu arayışlarını sürdürdüklerini dile getiren Kuntoğlu, takıma sağ açık, orta saha ve bir de iyi bir santrfor alacaklarını, görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.

Hakan Şükür konusunda halen pes etmediklerini vurgulayan Kuntoğlu, ''Her gün görüşüyoruz. Hakan Şükür'ü takımda görmeyi çok istiyorum. Çalışmaları gizli yürütüyoruz. Hakan Şükür yurt dışına gitmezse kesin Konyaspor'da'' diye konuştu.

Kuntoğlu, Beşiktaş Kulübü tarafından satışa çıkarılan İbrahim Toraman'ı da takımda görmek istediğini belirterek, Toraman konusunda da çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini söyledi.

Kaynak

NOT: " Konyaspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu başkanlık seçimini kazanmasının ardından yaptığı açıklamada "Anadolu'nun Aziz Yıldırım'ı" olmak istiyorum. Mutlaka yıldız transferler yapacağız" demişti...