Yılmaz Vural hakemin elini neden öptü?

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
ix7dcg.png

Vural'ın maç sonu açıklamaları...

"Beşiktaş'la oynadık kolay değil. 3 puan almamız lazımdı. Böyle önemli bir maçta 85. dakikada bizim oyuncuya çarpıp giren bir şut var. Futbolun şans ile ilgili tarafı bu. Bu pozisyonda şans yanımızda değildi. Ama şansın yanımızda olduğu anda vardı. 90+4 penaltı, doğru bir karar. Tolga'nın kurtardığı bir penaltı.

Seyircilere heyecanı yüksek bir maç izlettiğimizi düşünüyorum. Oyuncularımı kutladım. Benim için önemli olan sonuç değil, verdiğiniz mücadele dedim. Seyircilerime, yönetimime teşekkür ediyorum. Bugün de rakipten çok pozisyonumuzuz var. Bu maç bizim tarafımızdan 3 puanla kapatılmalıydı."

Maç sonrası hakemle yaşadığı diyalog üzerine yöneltilen soru üzerine, "Maç sonrası hakemin yanağını öpecektim, elini uzatınca elini öptüm" diyen Vural, 'Mağlup olsaydınız da tebrik edecek miydiniz hakemi?' sorusu üzerine ise "Zaten mağlup olduk sayılır" dedi.

Tümspor

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bir bjkliyim.
bu hafta dinleyeceğimiz haberler: Yılmaz Vural neden öptü? Son dakika pozisyonu gol mü değil mi? Hakemler aleyhimizde vs. vs.

Bir de schuster'i eleştirirler. Adam ne yapsın takımda nerden baksan en az 8tane gereksiz adam var e bunların çoğu ilk 11 oynuyor.