Bu konuyu okuyanlar

Camiryu

Öğrenci
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
32
Aidat olayından emin değilim, benden hiç alınmadı. Ama çok fazla avantajını gördüğüm kredi kartı Bonus.
 

siriusblackstr

Öğrenci
Cezalı
Katılım
9 Ocak 2018
Mesajlar
27
Reaksiyon puanı
14
Puanları
3
Yaş
21
Passolig'de var. 34 TL karşılığında karta sahip olabilirsiniz ve her türlü alışverişinizi yapabilirsiniz. Sadece, stadyumlara giriş yapabilmek için yıllık 34 lira ödemeniz gerekmektedir. Geri kalan tüm işlemleri yıllık ücret ödemeden yapabilirsiniz. Stadyum giriş ücreti olan yıllık 34 TL'yi ödemediğiniz takdirde ise kartınız kapanmaz, stadyum giriş hakkı hariç kullanmaya devam edersiniz.
 

Rint

Profesör
Katılım
8 Nis 2013
Mesajlar
1,657
Reaksiyon puanı
360
Puanları
83
Ben Qnb Finansbank'ın kredi kartını kullanıyorum. Fix kart... Aidatı yok bir seneyi aştı herhangi bir sorun yaşamadım ayrıca sanal kart uygulamasını da kullanıyorum ondan da herhangi bir ücret almıyorlar. Bunun dışında 2014 senesinden beridir enpara kullanıyorum ve onunda kredi kartı çıktı biliyorsunuz. Aidat almadığı gibi size para da ödüyor :D Buradan bakabilirsiniz. Ben güvenlik amacı ile sanal kart kullanıyorum o yüzden enparada kredi kartına bağlı olarak sanal kart yaratılamadığından başvurmadım. Nihayetinde kredi kartıda bir marifet değil. Ben sanal alışveriş ve gerekli yerlerde taksik imkanları için kullanıyorum ayrıca çoğu yerde kredi kartı kullanarak aylık harcamalarımı kontrol altında tutuyorum. Muhasebeci olunca biraz kırıyorsunuz bu konuda :D
 

Kadir TPT

Öğrenci
Katılım
25 Kas 2018
Mesajlar
6
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
Arkadaşlar herkese merhaba! celikccc arkadaşım Enpara kredi kartı hakkında bilgin var mı? Bu arada yukarıda sayılmış olan kredi kartlarının bazıları için aidat ücreti tekrar devreye girebilir. Benim önerim ise Enpara.com tarafından çıkarılan kredi kartını incelemeniz olacaktır. Bu kredi kartının kart aidatı var ama nasıl biliyor musunuz? Kart aidatını kendisi müşteriye veriyor! Evet yanlış duymadınız! :) Adamlar en az 2 yıl boyunca kartı kullanan müşteriye kendileri aidat ödüyor. Bu bilgileri almak için aşağıya bıraktığım linkleri inceleyin. Bir çok kişi gayet memnun ama tabii ki şikayetler de var. Bu nedenle şartları dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyorum. Saygılar.

QNB Finansbank Enpara kredi kartı ve Enpara kredi kartı faiz oranları
 

Son mesajlar

Üst