Haber Yılın teknoloji etkinliği teknofest 2021

Bu konuyu okuyanlar

Cagatay Yaman

Mod On
Yönetici
Moderatör
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
181
Reaksiyon puanı
162
Puanları
43
Yaş
30
Türkiye’nin ve dünyanın en kapsamlı Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’in 2021 etkinlikleri başladı. Binlerce kişi festivalin ilk günü gezmek için Atatürk Havalimanı’na geldi. SDN Kurucusu Hakkı Alkan etkinliğin ilk açılış gününde olanları ve özel röportajları SDN takipçileri için aktardı.

Teknofest 2021 açılış gününde neler oldu?​

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.


Sabahın erken saatlerinden itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı’nda başlayan Teknofest 2021’de Emniyet Genel Müdürlüğü polis helikopterlerinin gösterisi oldukça beğenildi.

4. kez düzenlenen Teknofest birçok farklı etkinlik ve organizasyonla birlikte katılımcılarını bekliyor. Türkiye’nin teknolojik atılımının simgesi olan İHA, SİHA ve diğer araçların görücüye çıktığı etkinlikte özel uçuş gösterileri de düzenlendi.

İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması düzenlenen Teknofest 2021’de Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu gibi isimler SDN Kurucusu Hakkı Alkan ile özel röportajlar gerçekleştirdi. 26 Eylül Pazar gününe kadar sürecek Teknofest’teki aktivite ve gösterilere katılmak ise ücretsiz.

Kendi yorumumu katmakta gerekir ise, bence Türkiye ve teknoloji tutkunları açısından TeknoFest muhteşem bir etkinlik. Özellikle ben ve benim gibi bir çok genç insana teknoloji konusunda daha ileri adımları atmayı ceseret kılan başta Selçuk Bayraktar ve tüm emeği geçenlere canı gönülden teşekkür ederim.

Siz değerli takipçilerimiz Teknofest hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorum ve tecrübelerinizi bekliyoruz.

 

CtrlEnter

Doçent
Katılım
24 Ara 2011
Mesajlar
745
Reaksiyon puanı
708
Puanları
93
Katılımcı gençlere helal olsun.. Projelerini gördükçe gururlanıyorum.
 
Üst