Yılın 3D Projeksiyon Cihazı LG BX327

noyan86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3d projeksiyon cihazı düşünüyorsanız kafanıza birkaç soru takılacaktır.

HDMI girişi var mı?
PS3 ile 3d görüntü alabilecek miyim?
3d Bluray Oynatıcı ile 3d görüntü alabilecek miyim?
Nvidia ile çalıştırabilecek miyim?
Lamba ömrü ışık gücü iyi mi?
hangi 3d gözlükle izleyeceğim?
hangi mesafeden hangi boyutta ekran elde edebiliyorum?

Bu soruların cevabını çoğunu olumlu cevaplandıran piyasadaki tek projektör LG BX327

tek sorunu fiyatının biraz tuzlu olması 2100 TL ancak fiyatının değeceği nadir projektörlerden...

Kendisini efsane yapan ise 3d modunda pageflip seçeneğinin olması hatta bu seçenek sayesinde 2d içeriklerinizi 3d ye de dönüştürebiliyorsunuz ancak bu çok sağlıklı sonuçlar vermiyor.

acer h5360 modelinde yaşadığım hayal kırıklığından sonra lg bx327 ilaç gibi geldi...

Gran tourismo 5 i deneme fırsatı buldum, gayet iyiydi... ps3 te donanım kısmından 3d tv modunu açmanız gerekiyor..

2,8 metreden max zoomda 140-110 luk bir boyut elde ettim bu da beni tatmin etti..

ayrıca merak ettiim digiturk decoderi ile çalıştırabilecek miyim?

3duzman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG BX327 dediğin gibi Türkiye'deki ilk 3d ps3, 3d bluray 3d digitürk 3d dmsmart yayınları ile uyumlu 3d projeksiyon cihazıydı. fakat tek sorunu vardı o da HD olmayışıydı. Artık Acer H5360BD var bu sorunu ortadan kaldırıyor. Hem Lg Bx 327 gibi tüm 3d kaynaklarla uyumlu hem de HD eee daha ne olsun.
3D projektör alcak olan -lara tavsiyem Acer H5360BD. LG gibi acerın 3d projkektörleri de DLP Link gözlüklerle uyumludur.