Yıldırım düşmesi sonucu garanti hizmetleri

Bu konuyu okuyanlar

smtbtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlarım abiler ablalar öncelikle iyi günleriniz olsun 24.07.2018 de yıldırım düşmesi sonucu 3 aylık leptobum bozuldu power tuşuna basınca sadece fanlar çalışıyodu ertesi gün hemen garantiye yolladım ve bugün haber geldi kullanıcı hatası dediler 8300 lira fiyat çıkardılar çevremdekiler enerjisadan alabilirsin veyahutta tüketici haklarına başvurmamı söylediler bu konu hakkında beni aydınlatabilecek biri varmı veya başına gelmiş biri nasıl bir yol izlemeliyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Tüketici haklarına başvur yıldırımı sen düşürmedin sonuçta senin yapabilecek bir şeyin yok.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
yıldırım kullanıcı hatası olamaz ki o atmosferik bir olay servis çamura yatıyor resmen...
THH'ye başvur...

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Garanti ÜRETİM hatalarına karşı verilir. Yıldırım düşmesi sonucu arıza üretim hatası değildir. Kullanıcı hatası da değildir.
Yıldırımdan hiç söz etmeden servise verilse belki bir sonuç alınırdı. Ama kayıtlara geçmişse olumlu bir sonuç olmaz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
asla yıldırım düştü,tavşan,yavru kedi,köpek işedi falan denmez denmemeli...

smtbtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüketici haklarına başvurdum 3000 liraya kadar olan konularla ilgileniyorlarmış savcılığa gitmemi söylediler ve 2 senede bi sonuç elde edersin dedi o da garanti değil savcılığa gitsem kime dava açayim çok arada kaldım ailemin daha haberi yok