''Yıldırım Demirören yeter'

doesluck

Profesör
Galatasaraylı taraftarlarımız, Beşiktaş maçının 4-2 sonuçlanmasının ardından Beşiktaşlı taraftarların Ankaraspor mağlubiyetinin ardından yaptıkları ''Yıldırım Demirören yeter'' tezahüratını seslendirdi. Bu espriyi, Beşiktaşlı taraftarların da alkışlaması dikkati çekti. Sarı-kırmızılı taraftarlar daha sonra da ''Mustafa Denizli şampiyon yap bizi'' diye bağırdı.

Taraftarlar maçın son dakikalarında da tribünde ''Meksika Dalgası'' yaparak eğlendi.kaynak : http://www.webaslan.com/haberler/30652.php
 

ZorhaK

Rektör
yanii herkes anladı demiröernin gitmesi gerektiğini.Bİr tel kendisi anlamadı.Ertuğrulu gönderdiği gün bitmişti demirören..
 

TazzzY

Dekan
Onursal Üye
Ertuğrulu gönderdi denizliyi getirdi sanki bişi değişicekti helal olsun ertuğrul sağlama Git demeden gitti adam gibi geldi adam gibi gitti
 

jöl

Üyecik
yeter.. yıldırım demirören. YETERR YILDIRIM DEMİRÖREN !
YETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR YILDIRIMM DEMİRÖRENNNNN !!!!!!!!!!!!
 

winstoncash

Profesör
10 maçta 17 puan kayıp.Daha çok arar Beşiktaş Ertuğrul Sağlam'ı.Ligde çok iyi bir konumdaydı Beşiktaş, bir tek Metalist'e elendi diye yaktılar adamı.Kaldı ki Metalist gruptan 4 maçta 12 puan toplayarak lider çıktı.Çok da kötü takım olmadığını, bu senenin sürpriz ekibi olduğunu şimdiye kadar gösterdi.Demirören gitsin tüplere gaz doldursun bence de.Ben Galatasaray'lıyım ama Beşiktaş'ın da Fenerbahçe'den kötü durumda olmasına çok üzülüyorum.Bir takım nasıl olur da Fenerbahçe'den kötü olur? :):):):)
 
Üst