Yılbaşını tek mutsuz geçiren ben miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Cidden ben miyim sadece? Aile içi sıkıntılar yüzünden gelip bir araya muhabbet etmedik bile. Zaten doğru düzgün arkadaşım yok. Hiç kimse yeni yılımı kutlamadı. Önceden çok takmazdım ama bu sefer koydu. Çerez bile almak lüks olmuş neredeyse. Gün geçtikçe bilgisayara daha çok bağlanıyorum. Çünkü başka dostum yok. Zaten geçen yıl birçok açıdan çok kötüydü. Mutlu olmak için sebep kalmamış gibi.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
bilgisayara bağlanıyorsanız bilgisayar sanatları öğrenin tavsiyem. programlama olur, piksel art olur çizim olur, müzik programları olur. en kötüsünden web sitesi yapmayı öğrenirsiniz. mutsuzluğu ve sıkıntıyı pas gibi görüp gole çevirin böyle.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
bilgisayara bağlanıyorsanız bilgisayar sanatları öğrenin tavsiyem. programlama olur, piksel art olur çizim olur, müzik programları olur. en kötüsünden web sitesi yapmayı öğrenirsiniz. mutsuzluğu ve sıkıntıyı pas gibi görüp gole çevirin böyle.
Tembelin tekiyim ben. Başlarım, 2 gün sonra bırakırım. Hep aynı olay. Hiç değişmez.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Kardeşim bende mutsuz geçiriyorum, arkadaşlarım çok şükür var ama hepsi benim gibi mutsuz ? kötülerin hayatı güzel

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Kardeşim bende mutsuz geçiriyorum, arkadaşlarım çok şükür var ama hepsi benim gibi mutsuz ? kötülerin hayatı güzel
Benim de arkadaşım var ama bir sır bile paylaşacak kadar yakın değilim. Her gün muhabbet ederim ama yanlızlık içindeyim yine de. Mutlu geçirenleri kıskanmıyor değilim.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
mutsuzum yalnızım diye söylenirken bakmışsın yaş 35 40 olmuş farkına varmıyorsun bile. milyonlarca olasılık var etrafta boş geçmeyin yani. yarın bir gün ailenizi de kaybedeceksiniz sapasağlam kalmanız gerekiyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
mutsuzum yalnızım diye söylenirken bakmışsın yaş 35 40 olmuş farkına varmıyorsun bile. milyonlarca olasılık var etrafta boş geçmeyin yani. yarın bir gün ailenizi de kaybedeceksiniz sapasağlam kalmanız gerekiyor.
Ben sızlana sızlana öleceğim diye tahmin ediyorum. Bilmiyorum ne yapacağımı. Akışına bırakıcam artık.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Benim de arkadaşım var ama bir sır bile paylaşacak kadar yakın değilim. Her gün muhabbet ederim ama yanlızlık içindeyim yine de. Mutlu geçirenleri kıskanmıyor değilim.
Bizim dostluğumuz 27 sene birbirimizin hakkında bilmediğimiz birşey yok, ama şöyle birşey var 2006-2020 arası ayrı düştük 14 sene ayrı düştük filmler koptu ama şimdi çok şükür beraberiz, hepimiz orta yaşa geldik bakıyorum ki hiçbirimiz mutlu değiliz ama işte ?

Reaksiyon puanı
52
Cidden ben miyim sadece? Aile içi sıkıntılar yüzünden gelip bir araya muhabbet etmedik bile. Zaten doğru düzgün arkadaşım yok. Hiç kimse yeni yılımı kutlamadı. Önceden çok takmazdım ama bu sefer koydu. Çerez bile almak lüks olmuş neredeyse. Gün geçtikçe bilgisayara daha çok bağlanıyorum. Çünkü başka dostum yok. Zaten geçen yıl birçok açıdan çok kötüydü. Mutlu olmak için sebep kalmamış gibi.
Kanka yaş kaçtı

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Benim 9. Sınıf halimsin. Hatta aynısısın. Aile içi sıkıntılar sonsuza kadar sürmez merak etme. Bende çok sorun yaşadım öyle.

Reaksiyon puanı
52
:) Kanka bende 14 üm daha yaşımız genç sanırım liseye yeni başladın asıl dostluklar lisede falan başlıyor hedefın varsa onun uzerınde yogunlaş ben futbolcu olmak istiyorum ona yogunlaşıyorum sende hedefine odaklan sevdiğin ve iyi para kazandıgın işi yapınca hersey sıradıyla oturur eminim güzel günler göreceğiz kankam

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
209
Mutsuz değilde,garip hissediyom.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yani evet. 10 sene boyunca katlandım. Ama bitti. Şu anda iyi hissediyorum. Yani tek önemli olan şey umudun ve azmin. Ve evet bende 9 ve hazırlıkta aşırı tembeldim.
Hazırlıktayım bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

:) Kanka bende 14 üm daha yaşımız genç sanırım liseye yeni başladın asıl dostluklar lisede falan başlıyor hedefın varsa onun uzerınde yogunlaş ben futbolcu olmak istiyorum ona yogunlaşıyorum sende hedefine odaklan sevdiğin ve iyi para kazandıgın işi yapınca hersey sıradıyla oturur eminim güzel günler göreceğiz kankam
Umarım görürüz. Son 7-8 aydır bazı sebeplerden çok umutsuzlaştım ve mutsuzlaştım. Önceden Dünya'nın en mutlu insanı gibiydim.

Reaksiyon puanı
52

Hazırlıktayım bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım görürüz. Son 7-8 aydır bazı sebeplerden çok umutsuzlaştım ve mutsuzlaştım. Önceden Dünya'nın en mutlu insanı gibiydim.
Sanırım biraz yaşımızlada alakası var Ergenlik Diye hitap ettiğimiz yaşlardayız senle aynı duyguları ara sıra bende yasıyorum ama sürekli olumlu düşünüyorum, en azından çalışıyorum

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Sanırım biraz yaşımızlada alakası var Ergenlik Diye hitap ettiğimiz yaşlardayız senle aynı duyguları ara sıra bende yasıyorum ama sürekli olumlu düşünüyorum, en azından çalışıyorum
Ergenlik duygusunu bildiğimi düşünüyorum. Sonuçta durduk yere üzülmüyorum, saysam daha bir sürü sebep var.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
4 yıl boyunca yeni yıla yalnız girdim. Evde kimse yoktu. Bu sene de çalışıyordum eve geldiğimde saat 23.55 idi. Teorik olarak tek başıma girmedim. Diyeceğim o ki mutlu olmak için neden arama. Mutlu olmasını bil. Yalnız girdiğimde de mutluydum şimdi de mutluyum. Nedene gerek yok. Mutluluk para ile satılmıyor. 5 parasız iken mutluydum çalışıyorum gene mutluyum. Kendimi mutlu edecek bir şeyler illa bulurum. Eğer mutlu olacak bir şeyler bulamaz isen hayatın boyunca bulamazsın. Mutluluğu para veya satın aldıklarında sanarsın. Hatta cüzdanın kilo kaybettikçe sevgileri eksilen sevgililerin bile olur. Yeni yılın kutlu olsun. Üzülme. Tek mutsuz giren sen değilsin. Mutlu olmasını öğren.

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Ben de 14 yaşındayım ailevi sorunlarım var ama çok şükür bu durumda sırtımı yaslayacağım dostlarım var kendine bir grup oluştur ölümüne seveceğiniz ölümüne bağlanacağınız bu onerimi yaşlanmadan yap bence ilerde daha da zorlaşır senin için böyle durumlar