Yıl sonuna kadar uzaktan eğitim devam edecek

Bu konuyu okuyanlar

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
ilk öğretim önemli illa yüz yüze eğitim şart
1-2-3 sınıflar uzaktan eğitim olmaz

yazık ya bir nesil göz göre göre kayıp oluyor

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
ilk öğretim önemli illa yüz yüze eğitim şart
1-2-3 sınıflar uzaktan eğitim olmaz

yazık ya bir nesil göz göre göre kayıp oluyor
Yüz yüze eğitim şart diyorsunuz, hastalık buna el vermiyor. 1-2-3 sınıflar bir sene geç gidebilir yada evde ailesi de öğretebilir.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
SINAVLAR İPTAL OLDU YAPILAN SINAVLAR GEÇERSİZ SAYILACAK KENDİ OKULUMUN WEB SİTESİNDE YAZILMIŞ OLAN ŞEY BU
de989b561252cb002e1fddc39ba089ea.jpg

Reaksiyon puanı
6,381
Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor. Bu da bence bu süreci çok berbat bir şekilde yönetemediklerini gösteriyor. Ziya Selçuk çıkar "Aldığımız tedbirler ile okulun daha güvenli olduğunu kanıtladık der" sonra dershaneleri de kapatırlar. Her şeyi online yapıp sonra tüm konular çıkacak öğrenci çalışsın dediler. Her gün örnek sorulara bakıp bunları online eğitimle yapamayız diyorum. Eğitim açısından bu süreci zerre yönetemediler ve batırdılar diye düşünüyorum. Ama tabii rehavete kapılıp bir çok şeyin aksamasına neden olan halkın etkisinin de olduğunu düşünüyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor. Bu da bence bu süreci çok berbat bir şekilde yönetemediklerini gösteriyor. Ziya Selçuk çıkar "Aldığımız tedbirler ile okulun daha güvenli olduğunu kanıtladık der" sonra dershaneleri de kapatırlar. Her şeyi online yapıp sonra tüm konular çıkacak öğrenci çalışsın dediler. Her gün örnek sorulara bakıp bunları online eğitimle yapamayız diyorum. Eğitim açısından bu süreci zerre yönetemediler ve batırdılar diye düşünüyorum. Ama tabii rehavete kapılıp bir çok şeyin aksamasına neden olan halkın etkisinin de olduğunu düşünüyorum.