iPhone Yıl olmuş 2020 iphone 7 alınır mı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

emirhanvrl81

Üyecik
3500-3600 civarı param var sıfır iphone 7 almak istiyorum çok param yok? Sosyal medyada gezinmeyi severim, fotoğraf çekerim. Şimdi gelip Android falan önermeyin iosa geçmek istiyorum. 2-3 sene daha idare eder mi beni bu telefon?

emirhanvrl81

Üyecik
Abim çok param yok zaten ikinci el ip7 plus düşünüyodum ama ikinci ele ben sıcak bakmıyorum sıfır olması daha iyi

Kutto

Asistan
Hocam android felan önermeyin demişsiniz de 2020 yılında iPhone 7 almak ne kadar mantıklı orası tartışılır.Ancak 2.000₺ daha üstüne koyup SE 2020 modeli kullanırsanız tatmin eder sizi.Diğer türlü bu bütçeye iPhone modelleri sizi tatmin etmez.

Kaansenn34

Doçent
2-3 sene idare ettirir ama 7 Plus kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum 2020 yılının hızlı şarj,büyük ekran gibi güzelliklerini kaçırırsın. Değmez.(Hala 5s bile taş gibi çalışıyor o konuyu hiç düşünme sen özelliklere iPhone alırken özelliklere yoğunlaş :) )

panzR33

Profesör
Artık iPhone 7 Serisi alınmaz. Eğer iPhone almak istersen bütçeni arttırıp üst modelleri almanı tavsiye ederim.

aesthetey

Asistan
Çok pahalı hocam param yok fazla
Anlıyorum, ikinci el temiz bir 8 al derdim ama sıcak bakmamışsın. İlla iphone almak istiyorsan 7 de seni temiz kullandığın sürece birkaç sene daha götürür bence. Ama Iphone dışında model düşünürsen o fiyata işini görecek iyi androidler var, onlara da bir bak derim

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Ayrıca IOS'a geçmek istiyorsunuz? Diyorsunuz ki çok param yok. Tamam çok normal benim de 10.000 bütçem yok, insanların çoğunun da 10.000 bütçesi yok bu çok normal. Ama illa da ıphone. Ne düşünüyorsunuz, ıphone alınca ne olacak? Sadece merakımdan soruyorum.

Son mesajlar