Yıl 2013 Gibi (Oyun Hakkında) Konuşuyoruz

Bu konuyu okuyanlar

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Dolar 1, ekonomi kötüleşiyor sanki. Ama yine de güzel bir PC toplanır, ileride de 2021 yıllarına doğru tekrardan bir PC alırım. Ama umarım o zamana kadar stok ve fiyatlarda bir sıkıntı olmaz. Neyse, Minecraft oynamaya devam edeyim. Ne güzel yıl 2013!

Son düzenleme:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Dolar 1, Şimdi güzel bir PC toplanır, ileride de 2021 yıllarına doğru tekrardan bir PC alırım. Ama umarım o zamana kadar stok ve fiyatlarda bir sıkıntı olmaz. Neyse, Minecraft oynamaya devam edeyim. Ne güzel yıl 2013!
dolar 1.6 olmuş pc alınmaz bu zamanda

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
dolar 1.6 olmuş pc alınmaz bu zamanda
Orası öyle, ama dolar bence şu an iyi durumda. Umarım dolar önümüzdeki yıllara doğru yükselmez. Buna da şükür. Ha bu arada Valve yeni oyun çıkarmış, CS:GO diye bir oyun. Birazdan oynayacağım. Bakalım nasıl bir oyunmuş.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Orası öyle, ama dolar bence şu an iyi durumda. Umarım dolar önümüzdeki yıllara doğru yükselmez. Buna da şükür. Ha bu arada Valve yeni oyun çıkarmış, CS:GO diye bir oyun. Birazdan oynayacağım. Bakalım nasıl bir oyunmuş.
dolar 2 olursa telefon bile alamayız iphone olmuş 2 3 k çok para

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Yıl 2013, oyun oynarız da, Windows 7 oyun için daha iyi olur.:D

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Battlefield 4 çok iyi oyun bağımlısı oldum. Ama bazı eksiklikler var onları da Battlefield 5'de düzeltirler umarım.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Windows 8.1 çıkmış mesela, ama babam beğenmemiş. :D

Not: Ciddiyim babam gerçekten Windows 8.1'i beğenmedi.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
bizde cdleri var dolu dolu .d
He ya var mı hakikaten babam da istiyordu hatta size şöyle bir komik anı anlatayım, Babam Windows 7 desteğini kesen Microsoft'a şöyle dedi affedersiniz ama öyle dedi: Ulan niye kesiyonuz desteği dümbük diyecen dediydi bende baya güldüm valla.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
dolar 8 olcakta biz görcez :D
Şu yeni çıkan GTA 5 mi ne? Güzel oyuna benziyor. PC alınca indirecem, bakalım nasıl bir oyunmuş. Bu arada şu yeni çıkan CS:GO var ya, bence tutmaz. Valve zaten battı. Bence bu CS:GO denen oyun tutmaz, kurtarmaz. CS 1.6 daha iyidir. Neyse, şu an idare eder durumdayız. Bazı kişiler çok kötü şeyler olacak diyorlar. Ben inanmıyorum onlara. Çok abartıyorlar, sanki önümüzdeki yıllarda bir virüs çıkıp insanları eve kapatıp doları yükseltip PC stok ve fiyatlarını sömürecek gibi konuşuyorlar. Bence öyle bir şey olmaz, senin görüşün nedir?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Şu yeni çıkan GTA 5 mi ne? Güzel oyuna benziyor. PC alınca indirecem, bakalım nasıl bir oyun bu arada şu yeni çıkan CS:GO var ya, bence tutmaz. Valve zaten battı. Bence bu CS:GO denen oyun tutmaz, kurtarmaz. CS 1.6 daha iyidir. Neyse, şu an idare eder durumdayız. Bazı kişiler çok kötü şeyler olacak diyorlar. Ben inanmıyorum onlara. Çok abartıyorlar, sanki önümüzdeki yıllarda bir virüs çıkıp insanları eve kapatıp doları yükseltip PC stok ve fiyatlarını sömürecek gibi konuşuyorlar. Bence öyle bir şey olmaz, senin görüşün nedir?
gta 6 mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

He ya var mı hakikaten babam da istiyordu hatta size şöyle bir komik anı anlatayım, Babam Windows 7 desteğini kesen Microsoft'a şöyle dedi affedersiniz ama öyle dedi: Ulan niye kesiyonuz desteği dümbük diyecen dediydi bende baya güldüm valla.
var birsürü.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Şu yeni çıkan GTA 5 mi ne? Güzel oyuna benziyor. PC alınca indirecem, bakalım nasıl bir oyun bu arada şu yeni çıkan CS:GO var ya, bence tutmaz. Valve zaten battı. Bence bu CS:GO denen oyun tutmaz, kurtarmaz. CS 1.6 daha iyidir. Neyse, şu an idare eder durumdayız. Bazı kişiler çok kötü şeyler olacak diyorlar. Ben inanmıyorum onlara. Çok abartıyorlar, sanki önümüzdeki yıllarda bir virüs çıkıp insanları eve kapatıp doları yükseltip PC stok ve fiyatlarını sömürecek gibi konuşuyorlar. Bence öyle bir şey olmaz, senin görüşün nedir?
ee de pc de yokki ps3 ve xbox 360 için var glb seneye ps4 ve xbox one a gelir sonra pc