Yeter Artık bu kadarı fazla!

Bu konuyu okuyanlar

YusufAcarVR

Öğrenci
sabır bu işin sırıı ve gerçekten sizi çok beklettiler redmi note 8 pro kullanıcısıyım iyiki note 8 lmamışım

Avicebron

Asistan
Ne kadar ilginç. Bir marka kuruyorsun ve onu tüm Dünya'ya açıyorsun. Sonra adamın birisi güncelleme gecikti diye senin ölmen için dua ediyor :D Yani şimdi bir şey derdim ama neyse. Ya yaşınız çok küçük ya da aile terbiyesi almamışsınız. Çünkü bu kadar sıradan bir olay için bir başkasının ölmesini isteyecek kadar düşüncesizsiniz.
Bir şirkette bir mal satıp arkasında durmuyorsa tüketici verdiği paranın hakkını arar. Birileri güncellemeye takmıyor diye herkes takmamak zorunda değil. Açık beta testler yapıp hala buglu güncelleme atıyorsa şirket sorunludur. Dünyaya açılmış bir şirket rakiplerinin her telefonunun çakmasını yapmaya vakit harcayacağına artık düzgün bir model, güncelleme ve destek şeması hazırlamalı kendine. 3 yıl olmadan telefon değişmem Xiaomi ye 1 yıl katlanamadım. Android’in çözdüğü sorunları bile hala hatalı verebiliyor. Annem kullanıyor MIUI 12, Facebook bildirimi tam ortadan ikiye kesik geliyor. Adamın derdi Redmi aldım neden iPhone 12 gibi fotoğraf çekmiyor diye konu açmamış. Şirket 3 yıl güncelleme vereceğinin sözünü veriyor fakat sürekli aksama, bekleyiş, bekleyişin sonunda birşeyler çalışmıyorsa bunun sözünü eder
Ön kamera portre modu verdiler mıuı 10 ile bana buglu geldi, çalışmadı. Tamam diğer güncelleme 1,5 ay sonra geldi. O güncellemede hoparlörden cıvırtılı ses gelmesine sebep açtı. 1,5-2 ay kısa süreler mi?
Edit: biraz içimi döktüm.

Sibraius

Dekan
Sabah kontrol ettiğimde redmi note 8 cihazmda MIUI 12 geldi diyordu yükledim okula gittim yukleyemedim okul olduğu için insin sonra yüklerim dedim. Okuldan geldim güncelleme yok diyor ulan şakamısiniz siz ya Xiaomi sizi kınıyorum Allah belanızı versin sizin artık söyleyecek söz kalmadı inşallah kapanır şirket gitsin ölsün başkanı yeter artık ban yersemde pişman değilim.
Olabilir.Hata bulmuşlardır güncellemeyi geri çekmişlerdir geri yayınlanır.

YusufAcarVR

Öğrenci
ya abi bi miui 12 yaa fazlada kasmıo kastığıda oluo ama bi güncelleme gelmedi diede bole ölsün yok olsun felan bu arada a 10 a 4s gecicem diosun ama 1 hafta sonra rn 8 ini mumla arasın ne miui 12 ymiş az sabır yaa

"Melih"

Profesör
Global, dikkat etiiniz indirebilirsiniz korsan desteği yoktur.

Rchive

Profesör
Artık söyleyecek söz kalmadı inşallah kapanır şirket gitsin ölsün başkanı yeter artık ban yersemde pişman değilim.
Şirket senin yüzünden kapanmaz, merak etme. Yazılım sorunu yaşadın diye mi beddua ediyorsun? Rom atarsın, güncellemeyi beklersin. Şu an sorun olup olmadığını neden yazmadın? Konuya Xiaomi düşmanı bir arkadaş vardı, en azından onun gelmemesine sevindim.

SDN Son Haberler

Son mesajlar