Yeter artık,Bu forumdan ayrılıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

eren623

Asistan
Yeter artık arkadaş!!!Mesajlarıma cevap verilmiyor.Az önce ben hep yan gmail hesabımı kullanırdım.Ana hesap açmak istedim(yeni)
Ve daha hiç bir şey yapmadan,hiç bir gerekçe olmadan banlandım.Hesabın adı dve2 daha yönetici bile onaylamamıştı bu kadar saçma bir forum olmaz kardeşim.Geçen de 3310 modifiye adlı bir konu açtım,Mesaj yazılmadı.En azından WAP nasıl yapacağımı söyleseydiniz.Tamam herkesin işi gücü olabilir fakat foruma kayıtlı yüzbinlerce kişi var.Hepsimi olacak?Hemde şu gereksiz ban meselesinin çözülmesini istiyorum.
 

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
16-) Üyelerin birden fazla hesap açması yasaktır. Tespit edildiği takdirde ana hesabınızı kaybetme şansınızın olduğunu unutmayınız.
 

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Yeter artık arkadaş!!!Mesajlarıma cevap verilmiyor...Geçen de 3310 modifiye adlı bir konu açtım,Mesaj yazılmadı.En azından WAP nasıl yapacağımı söyleseydiniz.Tamam herkesin işi gücü olabilir fakat foruma kayıtlı yüzbinlerce kişi var.Hepsimi olacak?Hemde şu gereksiz ban meselesinin çözülmesini istiyorum.
Her açılan konuya cevap yazılacak diye bir kaide yok; ha şu da bir gerçek ki dakikalarınızı ya da saatlerinizi harcayıp açtığınız (bilgi içerikli veya rehber niteliğindeki) konular bile bazen cevapsız ya da bir teşekkürsüz kalabiliyor.
 
Üst
stat counter