Yeşilçam'ın Efsane İsimlerinden Selma Güneri Göğüs Kanserine Yakalandı!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Yeşilçam'ın efsane ismi Selma Güneri'nin meme kanserine yakalandığı öğrenildi.

selma-guneri-kansere-yakalandi,xUKA_aqLQEaUrZ3crDftkQ.jpg


Selma Güneri'ye, dört ay önce meme kanseri teşhisi konulduğu öne sürüldü.

Sabah'ın haberine göre büyük moral bozukluğu yaşayan 66 yaşındaki sanatçının yanına ilk koşan ise yıllar önce boşandığı, oğlunun da babası olan Yusuf Sezgin oldu.

Yusuf Sezgin, eski eşiyle yakından ilgileniyor, onu yalnız bırakmıyor.yusuf,RIJrUjsnekGpS-TWPA9HkQ.jpgKanser haberini alan Selma Güneri, 42 yaşındaki oğlu Umut'un bir an evvel evlenmesini istedi. Umut Güneri de geçtiğimiz günlerde evlenip annesinin dileğini yerine getirdi.

SELMA GÜNERİ KİMDİR?

Eski ses sanatçısı Lütfi Güneri’nin kızı Selma Güneri, 1948 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk yılları Amerika’da geçen Selma Güneri, ilkokulu Amerika’da okudu, daha sonra İstanbul’a dönerek Şişli Koleji ve Kandilli Kız Lisesi’nde eğitim aldı ancak Kandilli Lisesi’ni yarıda bıraktı. 1966 senesinde Yusuf Sezgin'le evlenen Güneri'nin bu evliliğinden Umut Sezgin isminde bir oğlu bulunuyor. Çift 1979 senesinde boşandı. Selma Güneri daha sonra 1990 yılında Asım Ekren ile evlendi, 1992 yılında boşandı. Aynı yıl tekrar Asım Ekren'le evlendi, ancak 1994 yılında yine boşandı.
Selma Güneri kansere yakalandı
 
Üst