Soru "Yeşil" Kod Adlı Mahmut Yıldırım'ın Akıbetine Ne Oldu?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392
Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde temsili karakteri olarak bilinen "Kara" kod adlı karakteriyle ilişkili "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın akıbetine sizce ne oldu? Bir arkadaşıma bu soruyu sorduğumda arkadaşım "Muhtemelen YPG'ye çalışıyordur." şeklinde bir cümle kurdu. Başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum bu konuyla ilgili.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Adamdan 1996'dan beri haberi alınamıyor :)

Birinci Büyük ihtimal bir suikasta kurban gitti. Ve cesedi yok edildi...

İkinci zayıf ihtimal. Estetik ameliyat oldu ve gizlenerek yaşıyor. ( Ama 3 çocuğu olan çevresi bu kadar geniş biri yaşasa illaha bilgi belge sızardı görülürdü duyulurdu. )

Not: YPG'ye çalışıyor ne alaka ! Neden ne için YPG'ye çalışsın akıl var mantık var. Ayrıca adam ölmediyse şuan 70 yaşında flan olması lazım. 70 yaşında ne yapabilir !

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392

İkinci zayıf ihtimal. Estetik ameliyat oldu ve gizlenerek yaşıyor. ( Ama 3 çocuğu olan çevresi bu kadar geniş biri yaşasa illaha bilgi belge sızardı görülürdü duyulurdu. )

Not: YPG'ye çalışıyor ne alaka ! Neden ne için YPG'ye çalışsın akıl var mantık var. Ayrıca adam ölmediyse şuan 70 yaşında flan olması lazım. 70 yaşında ne yapabilir !
Doğrudur hocam.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384

Yazacak başka ihtimal kalmamış :sweatsmile:

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392

Hocam dikkatli okuduysanız eğer YPG'ye çalışıyor kısmını arkadaşımla konuşurken ben hiç söylememiştim en son bir arkadaşım bana söylemişti bu konuyu konuştuğumuz zaman.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hocam dikkatli okuduysanız eğer YPG'ye çalışıyor kısmını arkadaşımla konuşurken ben hiç söylememiştim en son bir arkadaşım bana söylemişti bu konuyu konuştuğumuz zaman.

ARkadaşından duymanı bırak babandan bile duysan bir şeyi sorgula lütfen biraz. Mantık yürüt !

Mit'e çalışmış. Abdullah Öcalanı öldürmek için görevlendirilmiş yıllarca PKK içine sızıp yaşamış birisi. Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmiş. Devlet için belki vurmuş vurulmuş birisi neden YPG'ye çalışsın ama gerekçe ne !
YPG'nin hedefinin Türkiye'yi bölmek ve Kürt devleti kurmak olduğunu az çok biliyor olman lazım. Bir Türk neden böyle bir şey yapsın !

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392
ARkadaşından duymanı bırak babandan bile duysan bir şeyi sorgula lütfen biraz. Mantık yürüt !

Mit'e çalışmış. Abdullah Öcalanı öldürmek için görevlendirilmiş yıllarca PKK içine sızıp yaşamış birisi. Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmiş. Devlet için belki vurmuş vurulmuş birisi neden YPG'ye çalışsın ama gerekçe ne !
YPG'nin hedefinin Türkiye'yi bölmek ve Kürt devleti kurmak olduğunu az çok biliyor olman lazım. Bir Türk neden böyle bir şey yapsın !
Hocam bende zaten şimdi sorguluyorum bunu haklısınız yani.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
adam ölmüş hala neyi ona yıkacam derdi mi? zaten faili meçhul her cinayeti ona yıkmışlar şimdi de vatan haini olmuş? ondan hain olmaz.