Yerli Yapım MMORPG Online Oyun Rise Online Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
50 kişilik bir ekip tarafından tamamen yerli olarak yapıldığı şu an söyleniyor.

Metin2, KO tarzı MMORPG bir oyun olacak sanırım.

Tanıtım Videosu

Rise Online World adresinden ön kayıt olabilirsiniz.

Eğer dendiği gibi gerçekten yerli bir oyun ise desteklemek için elimden geleni seve seve yaparım.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ablam nasıl bir iniş yaptı öyle "wuhaaa" diye korktum bir an..

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Mmorpg açlığımı giderir gibi, umarım Türk arkadaşlar yapıyodur ve onlar kazanır..

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Ülkemizde delicesine bir MMORPG açlığı varken güzel olacak.
Umarım kendine has içerikleriyle sağlam bir oyuncu kitlesine ulaşır.
İkinci bir K.O. ya da Metin2 dalgası oluşturması ümidiyle :)

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
bu kadar kötü tanıtım filmi izlemedim.
sürekli büyük heykeller gösterdiler
arkadaş oyun içi bir görüntü yokmu bir gameplay yok mu? classlar hakkında bilgi yok mu bu nasıl tanıtım.
ellerinde oynanabilir bir alfa sürüm olduğunu düşünmüyorum.
reklam yapmak için çok acele etmişler
web sitesinde 2020 yılında çıkacağı yazıyor ama hiç sanmıyorum.

tabi umarım ben yanılıyorumdur isterim ki çok başarılı bir mmorpg piyasaya sürülür ve uluslararası başarı kazanır.

Mountain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun tamamen Knight Online ın kaynak kodlarından geliştirilmiş görünüyor 0 dan yazılmış değil pvp dosyalarından fark olarak efekt görünümler ve animasyon değişiklikleri yaşamış, buda client src elinde olanlar için yapılmayacak şeyler değil, 0 dan 50 türk birleşmiş 0 dan yapmış olaylarına pek aldanmayın arkadaşlar.

kellaman61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun tamamen Knight Online ın kaynak kodlarından geliştirilmiş görünüyor 0 dan yazılmış değil pvp dosyalarından fark olarak efekt görünümler ve animasyon değişiklikleri yaşamış, buda client src elinde olanlar için yapılmayacak şeyler değil, 0 dan 50 türk birleşmiş 0 dan yapmış olaylarına pek aldanmayın arkadaşlar.

Ne alaka kardeşim. Bu oyun Unreal Engine 4 ile yazılmış grafikler vs 10 numara Knight online bildiğin m.ö kalma oyun motoruna sahip yani tüm kodlar tekrar yazılmış kod çalarak böyle efectmi verilir Usko bitti kardeşim bu oyun çekicek fişini.

Mountain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne alaka kardeşim. Bu oyun Unreal Engine 4 ile yazılmış grafikler vs 10 numara Knight online bildiğin m.ö kalma oyun motoruna sahip yani tüm kodlar tekrar yazılmış kod çalarak böyle efectmi verilir Usko bitti kardeşim bu oyun çekicek fişini.
Client kaynak kodu elinde olduğu sürece istediğin görüntü kalitesini verirsin oyuna entegre edip ama altyapı knight online gibi görünüyor bazı effectler de ko nun effectleri var

Emre ÇELİKEL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun alt yapısı knightonline'a ait arkadaşın söylediği gibi client taraflı büyük bir yenilik sadece.. Ama başarılı
Mesaj otomatik birleştirildi:

50 kişilik bir ekip tarafından tamamen yerli olarak yapıldığı şu an söyleniyor.

Metin2, KO tarzı MMORPG bir oyun olacak sanırım.

Tanıtım Videosu

Rise Online World adresinden ön kayıt olabilirsiniz.

Eğer dendiği gibi gerçekten yerli bir oyun ise desteklemek için elimden geleni seve seve yaparım.
Oyunun yerli yapım olabilmesi için tamamen kendilerinin geliştirmesi lazım ama bu arkadaşlar sadece client tarafında başarılı bir iş yapmışlar.

Reaksiyon puanı
20
Görünce şok oldum videoyu, oyun resmen knight'ın günümüze adapte olmuş hali. Klasgame sponsorluk verdiş. Knight online için PVP server PUS'ları ve GB satan bir site paragöz davranabilirller ama umarım olmazlar ve Knight'a kafa tutarlar. 30-40 bin TL lik karakterler şuan oynuyor oyunu. NTTgame pus fiyatlarını aşırı artırdı. Aylık 400-500 tl sırf PUS a harcanıyor Knightta.

QuaLL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görünce şok oldum videoyu, oyun resmen knight'ın günümüze adapte olmuş hali. Klasgame sponsorluk verdiş. Knight online için PVP server PUS'ları ve GB satan bir site paragöz davranabilirller ama umarım olmazlar ve Knight'a kafa tutarlar. 30-40 bin TL lik karakterler şuan oynuyor oyunu. NTTgame pus fiyatlarını aşırı artırdı. Aylık 400-500 tl sırf PUS a harcanıyor Knightta.
Bence Klassgame tarafından yapılan bir oyun. Şirketlerin adreslerine bakarsak aynı adres olduğu gözüküyor

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Yerli oyunların geliştirilmesi güzel bir şey. Tebrik ederim. :)

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Videoyu görene kadar vay be demiştim de Knight Online bu resmen.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Tamamen Türk yapımı bir oyun mu bu?