Yerli sosyal medya olsa ne olur ??

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar Yerli sosyal medya olsa ne olur ??

Reaksiyon puanı
10,560
Bence en ufak eleştiriye ceza gelir. Sürekli kasma, donma, çökme sorunları yaşanır. Dış mihraklar tarafından saldırı altında olur. Ülke gelirinin yüzde bilmem kaçı buraya tahsil edilir. Sanal platform için çalışanlara zırhlı araçlar hediye edilir.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bütün bilgiler devletin elinde olur, özgür bir platform olmaz. Kısacası kötü olur.
Tamam eyvallah kardeşim haklısın ama bunca yıldır kişisel bilgilerimiz başka devletlerde oldu ve satıldı başkalarına... devlet liderine veya örnek veriyorum facebook kurucusuna ağza alınmayacak şekilde küfür ettin facebook senin hem hesabını kapatır hemde dava açar... bence bunlar faso fiso bana açılmaması icin başka bir neden soyleyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence en ufak eleştiriye ceza gelir. Sürekli kasma, donma, çökme sorunları yaşanır. Dış mihraklar tarafından saldırı altında olur. Ülke gelirinin yüzde bilmem kaçı buraya tahsil edilir. Sanal platform için çalışanlara zırhlı araçlar hediye edilir.
Mantıklı hocam da benim hayalim bu ben yapamazsam da başkalarının yapmasını cok isterim...

Reaksiyon puanı
10,560
Tamam eyvallah kardeşim haklısın ama bunca yıldır kişisel bilgilerimiz başka devletlerde oldu ve satıldı başkalarına... devlet liderine veya örnek veriyorum facebook kurucusuna ağza alınmayacak şekilde küfür ettin facebook senin hem hesabını kapatır hemde dava açar... bence bunlar faso fiso bana açılmaması icin başka bir neden soyleyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mantıklı hocam da benim hayalim bu ben yapamazsam da başkalarının yapmasını cok isterim...
Çok fazla yandaş olursanız yürürsünüz. Yoksa fazla uyarı ve para cezası alırsınız baştan söyliyim.
Umarım hayalleriniz gerçekleşir, ne olur görürüz

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Denendi tutmuyor. %100 yerli olmasa da.