Yerli PSU Kontrol Yazılımı PSU Check İndirerek Destek Olabilirsiniz.

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
YERLİ YAZILIM PSU CHECK

Merhaba. Tamamen kendi emeklerini barındıran pragramım PSU Check ile karşınızdayım. Bu yazılım ile PSU sorunlarını hızla tespit edebilecek, içerisindeki ekran kartı ve CPU strese testleri sayesinde parçalarınızın kararlılığını test edebileceksiniz. Aynı zamanda indirerek yerli yazılımınızın geliştirilmesine de destek olacaksınız. Lütfen destek adına indirmeseniz bile linke tıklayıp reklamları atlamaya çalışınız. Şimdiden hassasiyetinize teşekkürler.

Tıkla İndir

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Hocam ellerinize sağlık ama forumda bit ly gibi yerlere link paylaşmak yasaktı diye hatırlıyorum hesabınız hepten gitmesin:)

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Hocam ellerinize sağlık ama forumda bit ly gibi yerlere link paylaşmak yasaktı diye hatırlıyorum hesabınız hepten gitmesin:)
Eğer yasak ise sayın moderatörler lütfen konuyu kaldırınız. Düşünceleriniz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyarı içinde çok teşekkürler.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Önemli değil ama bence drive linki vermek daha mantıklı olur kaldırmaktan bence herkes erişebilmeli böyle bir programa hem de yerli :)
Merak ettiğim bir soru var hocam kaynak kodları açık mı acaba :)

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Önemli değil ama bence drive linki vermek daha mantıklı olur kaldırmaktan bence herkes erişebilmeli böyle bir programa hem de yerli :)
Bence kaynak kodlarının "açık" olması yeterli değildir. Kullanıcılara özgürlük sağlaması da önemlidir. Biz buna genellikle "özgür yazılım" diyoruz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Forum kurallarında yazıyor okumanız lazım

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drive indirme başına herhangi bir gelir sağlamadığından dolayı, ve benim de paraya ihtiyacım olduğundan dolayı link kısalttım ve turbobit'te paylaştım.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Acaba yazılımı kullanan var mı? Veya test eden?