Yerli Kripto Para Birimi: Sikke

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet UCA

Profesör
Bizde yazıyoruz böyle yeni üyelik alıp reklam yapmak gibi bir düşünceleri varsa art niyet ararım şahsen daha baştan üçkağıta getirmek gibi bir düşünceleri var o yüzden sikkeyi pek güvenli görmüyorum tavsiye de etmem Güvenmeyin arkadaşlar
Aynen abi sitelerdeki yorumlara da güvenmiyorum ben kendi adamlarına yorum yaptırıyorlar ancak bir tanıdığım filan varsa güvenirim.

ozannnn

Üyecik
Yerli coin Sikke (SKK), ön satışlarına da az kaldı. Başarılı olacağını tahmin ediyorum. Yerli girişimlerin öncüsü olacak gibi.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Bu konuda göreceğiniz üzere yeni üyelikler ile daha ilk baştan üçkağıt işine girilmiş o yüzden güvenilir değil sikke bana göre

ozannnn

Üyecik
Yerli sanal para girişimi Sikke (SKK) çok özenli bir çalışma ve gelecek vadediyor. Umarım emeklerinin karşılığı olarak sanal para piyasasında hakettikleri yeri alırlar.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Yerli sanal para girişimi Sikke (SKK) çok özenli bir çalışma ve gelecek vadediyor. Umarım emeklerinin karşılığı olarak sanal para piyasasında hakettikleri yeri alırlar.
Yapmayın böyle reklamlar bizim yazımızda okuyorlar tamamen fos işler bunlar istediğiniz reklamı yapın bu konuda yeni üyelik ile üçkağıtçı işine girildiği görülüyor güven verici degilsiniz

ozannnn

Üyecik
Sikke (SKK) şu ana kadar 3000.000-TL yi aşan ön ödeme/depozito alan airdrop/ICO aşamasındaki yerli coin. Ön satışları için geri sayım başladı. 9 gün sonra ilk eltap satışları yapılacak. Şu ana kadar topladığı depozito tutarına bakılırsa şimdiden ilk iki etap sikkelerini sattılar bile! Çok ciddi bir talep söz konusu. Kendi borsalarında da işlem görecekler. Başarılı olacaklarını düşünüyorum.

Ekli dosyalar

canekincii

Üyecik
Aklınızda bulunsun Pazar günü Sikke'nin ceo larından hakan bey youtube üzerinden saat 21:00 da canlı yayın yaparak sikke ile ilgili soruları yanıtlayacak. Yerli coinimiz emin adımlarla ilerliyor. İzlerseniz yerli coinimiz sikke hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

ozannnn

Üyecik
Sonunda yerli ve milli bir coin/token piyasaya çıkmak üzere. Başarılı olacağını düşünüyorum.

ozannnn

Üyecik
Yerli coin/token Sikke(SKK)nin ön satışları yarın başlıyor. ilk etap satışları çok hızlı tükeneceğe benziyor. Başarılı bir proje olduğunu düşünüyorum.

ozannnn

Üyecik
Yerli coin Sikke (SKK), indirimli ön satışları başladı. İlk etap satışlarında toplam 1.000.000 SKK 5 dakika dolmadan kapış kapış gitti. Böyle giderse sonunda yerli coin/token olarak sonunda başarılı bir proje olarak bu alanda yerli girişimlerin öncüsü olacak gibi.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Yerli coin Sikke (SKK), indirimli ön satışları başladı. İlk etap satışlarında toplam 1.000.000 SKK 5 dakika dolmadan kapış kapış gitti. Böyle giderse sonunda yerli coin/token olarak sonunda başarılı bir proje olarak bu alanda yerli girişimlerin öncüsü olacak gibi.
Öncelikle sürekli post atarak spam durumuna düşürümeyiniz konuyu üst yorumda belirttiğim gibi sizler sayesinde ne kadar güvenilmez olduğu nu görmüş olduk sikkenin

Üye olup, aldım bir miktar. Talep çok fazlaydı. 5 dk. da tükendi ilk periyot. İkinci periyot satışlardan da alırım.

ozannnn

Üyecik
Yerli token Sikke (SKK) şu ana kadar büyük talep gördü. İndirimli ön satışları da devam ediyor. Başarılı bir proje.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Kendi adamları yorum yaptırıp reklam yapmıyorlarmı birde yalan söylüyorlar neyse kapatalım bu konuyuda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar