Rehber Yerli Beyaz Eşya markalarımız.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,530
Benim yerli ürün sevdam, Lise yıllarına dayanıyor, imkanım oldukça alacağım şeyin sahiplerine kadar araştırırım.
Yerli Beyaz eşya rehberi hazırlamak istedim.

🇹🇷

Zorlu Grubu ile başlıyorum listeye. Vestel, Regal, Finlux, SEG, Vestfrost.

Koç Grubu: Arçelik, Beko,Grundig, Altus
Flavel,Keysmart.

Diğer markalarımız: Simfer, Uğur,Kumtel, Dijitsu, Luxell, Sunny.

Unuttuğum marka varsa affola sonradan düzeltilir.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,530
Koç Grubu'nun beyaz eşya markaları gerçekten kalitelidir. Diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Hocam hep Zorlu Grubu kullandık bir tek bize mi iyisi denk geliyor 😀, Vestel buzdolabını 22 senede bozamadık artık sararmasından sıkıldık, yenisini aldık bozulmuyor, hâlâ yedek olarak kullanıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koç Grubu'nun beyaz eşya markaları gerçekten kalitelidir. Diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Birde zamanında Ekonomi İyiyken Çamaşır Makinesi Alana Televizyon falan hediye veriyordu Vestel hey gidi günler.

Koç grubunun Küçük Ev Aletlerini kullanıyorum çok başarılı, saç kurutma ve tost makinem Grundig. Maşallahları var.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,530
Olsun TV ve beyaz eşyaları uzun ömürlü kullanılabilir seviyeye geldi. Benim kullanımım ve görüşüme göre.
Benim kendi deneyimim, 2002'den beri çalışan vestel beyaz eşyalara sahibiz, daha önce de söyledim, sararma sorunu dolayısı ile değiştirdik, televizyon'da tüplüydü, hâlâ çalışıyor ama çağın gerisinde kaldığı için yeniledik.

Reaksiyon puanı
157
Benim yerli ürün sevdam, Lise yıllarına dayanıyor, imkanım oldukça alacağım şeyin sahiplerine kadar araştırırım.
Yerli Beyaz eşya rehberi hazırlamak istedim.

🇹🇷

Zorlu Grubu ile başlıyorum listeye. Vestel, Regal, Finlux, SEG, Vestfrost.

Koç Grubu: Arçelik, Beko,Grundig, Altus
Flavel,Keysmart.

Diğer markalarımız: Simfer, Uğur,Kumtel, Dijitsu, Luxell, Sunny.

Unuttuğum marka varsa affola sonradan düzeltilir.
Fakir de saruhanoğlu holding e ait diye biliyorum

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,378
Benim kendi deneyimim, 2002'den beri çalışan vestel beyaz eşyalara sahibiz, daha önce de söyledim, sararma sorunu dolayısı ile değiştirdik, televizyon'da tüplüydü, hâlâ çalışıyor ama çağın gerisinde kaldığı için yeniledik.
Yeni nesil TV'yi yapamıyor Vestel, hocam. Buzdolabı ve tüplü TV gibi şeylerin eskilerinin hepsi dayanıyor zaten.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,530
Yeni nesil TV'yi yapamıyor Vestel, hocam. Buzdolabı ve tüplü TV gibi şeylerin eskilerinin hepsi dayanıyor zaten.
Doğrudur hocam, ben mi box 2.nesil kullanıyorum Ekran olsun bana yeter 😀 Google TV benimle her yere gidiyor

Doğrudur hocam, ben mi box 2.nesil kullanıyorum Ekran olsun bana yeter 😀 Google TV benimle her yere gidiyor
Bu arada Söylemeyi unuttum Mi Box'ı Sunny Akılsız TV ile kullanıyorum 😀