Yere düşen ya da içine su kaçan klavye bazı tuşlara basmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

mrdrzoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Masaya su dökülmüştü. Ben de klavyeyi bir yere koydum ve masayı ve klavyeyi temizledim. Sonra klavye elimden kaydı ve düştü. Şu anda bazı tuşlara basıyor bazılarna basmıyor. Bu yüzden yazım hatalarından dolayı özür dilerim.
wıof<cm.2670 basmayan tuşlar bunlar. İçine su kaçmış olsa hiçbir tuş çalışmaz diye düşünüyorum. Ben bu klavyeyi tamir edebilir miyim? Ya da sorun ne olabilir?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Masaya su dökülmüştü. Ben de klavyeyi bir yere koydum ve masayı ve klavyeyi temizledim. Sonra klavye elimden kaydı ve düştü. Şu anda bazı tuşlara basıyor bazılarna basmıyor. Bu yüzden yazım hatalarından dolayı özür dilerim.
wıof<cm.2670 basmayan tuşlar bunlar. İçine su kaçmış olsa hiçbir tuş çalışmaz diye düşünüyorum. Ben bu klavyeyi tamir edebilir miyim? Ya da sorun ne olabilir?
eğer suya düştüyse ve anında pirince filan yatırmadıysan veya kurutmadıysan çok geç o tuşlar düzeltilemeyebilir. İçine su kaçınca temas ettiği yerler çalışmaz hepsi değil.

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
895
Büyük ihtimalle klavyenin bazı tuşları oksitlenip bozulmuştur, yapabileceğin pek bir şey yok.

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Yapabilecek bir şey yok kardeşim

mrdrzoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şimdi klavye çöpe mi gidecek yoksa parçaları para eder mi? Ya da bir yerlerde kullanılabilir mi?