Yer İmlerinizi Kolayca Taşıyın

Alengirli

Dekan
Google Chrome, Opera veya Safari'yi ciddi bir şekilde denemek istiyorsunuz. O kadar yer imini kim taşıyacak diye dert etmeyin, Transmute hizmetinizde.

Yeni bir web tarayıcısına geçmekten sizi alıkoyan tek nokta, Meydan Larousse ansiklopedisine dönmüş yer imleri klasörünüz ise, Transmute yeniliklere uyum sağlamanıza yardımcı olabilir.

Kendini bir yer imleri çevirici olarak tanımlayan Transmute; Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari, Chromium ve Flock tarayıcıları arasında yer imlerinizi senkronize edip yeni tarayıcınıza uyarlamanızı sağlıyor.

Ücretsiz İndirin

Yeni sürümüyle Linux ve Mac'te de çalışan Transmute, ayrıca Konqueror ve XBEL yer imleri ile Mono Framework desteğine de kavuşmuş görünüyor. Çalışmak için .Net Framework 2.0 gerektiren Transmute 1.10 sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılımın portatif sürümü için ise buraya tıklayın.
:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Transmute
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 
ben bıktım bu yer imi olayından kendime PHP de bir sayfa hazırladım localde çalışan. tüm yer imlerimi MySQL üzerinde saklıyorum. ayrıca her browserda sorunsuz çalışması da cabası. her browsera aktarcam derdim de yok o yüzden. PHP 4Ever :D
 

Son mesajlar

Üst