Yer imi iconları daha çıkmıyor nasıl düzeltilir ?

Bu konuyu okuyanlar

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar yer imi iconları gözükmüyor yeniden ekliyorum yine olmadı, kaldırdım kurdum yine olmadı nasıl düzeltebilirim ?

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Çözümü buldum aynı hata ile karşılaşanlar şu adımları denesin

1. Önce Başlat'ı tıklayın, ardından Çalıştır'ı tıklayın
  2. C:\Documents and Settings\BilgisayarAdı\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default adresini Çalıştır penceresinde Aç: metin kutusuna yapıştırın
    • BilgisayarAdı'nı kendi bilgisayarınızın adı (oturum açma ekranında görüdüğünüz isim) olacak şekilde değiştirin
  3. Default klasörünün içinde Favicons adlı dosyayı bulun ve bu dosyayı silin
  4. Chrome tarayıcınızı yeniden başlatın, yer işareti çubuğuna sağ tıklayın ve Tüm Yer İşaretlerini Aç'ı tıklayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkürler kardeşim uzun zamandır bu sıkıntıdan kurtulamıyordum

jorem44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözümü buldum aynı hata ile karşılaşanlar şu adımları denesin

1. Önce Başlat'ı tıklayın, ardından Çalıştır'ı tıklayın
  2. C:\Documents and Settings\BilgisayarAdı\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default adresini Çalıştır penceresinde Aç: metin kutusuna yapıştırın
    • BilgisayarAdı'nı kendi bilgisayarınızın adı (oturum açma ekranında görüdüğünüz isim) olacak şekilde değiştirin
  3. Default klasörünün içinde Favicons adlı dosyayı bulun ve bu dosyayı silin
  4. Chrome tarayıcınızı yeniden başlatın, yer işareti çubuğuna sağ tıklayın ve Tüm Yer İşaretlerini Aç'ı tıklayın

Çok teşekkür ederim. Aynı sorun bendede mevcuttu ve sorun giderildi.

1453fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.konu eski biliyorum ama bu sorun bende de mevcut.yer imleri ikonları dünya logosu gibi duruyor.güncel windows ta yukarıda kileri uyguladım ayrıca sildim baştan yükledim ama gene olmadı maalesef.çok sinir bozucu oluyor logonun olmaması.tek tek okumak gerekiyor yer imlerini.bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz acaba şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

121.jpeg

1453fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yardımınız için teşekkür ederim :). ama maalesef gene düzelmedi aynı sorun devam ediyor.işin ilginç yanı 15 gün önce başladı bu konu daha önce yoktu. gene herkesin fikrine yardımına açığım.