Öneri Yenilenmiş iphone 7 mi alınır yoksa sıfır iphone 11 mi

Bu konuyu okuyanlar

mesut.islamoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar benim 8500 gibi bir bütcem car iphone 11 alacaktım ama annemin gecenlerde telefonu bozuldu bu staj döneminde yeterli parayı biriktirip yenilenmiş iphone 7 alalım anneme bende kendime 11 almayı düşünüyorum sizce mantıklımı

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Arkadaşlar benim 8500 gibi bir bütcem car iphone 11 alacaktım ama annemin gecenlerde telefonu bozuldu bu staj döneminde yeterli parayı biriktirip yenilenmiş iphone 7 alalım anneme bende kendime 11 almayı düşünüyorum sizce mantıklımı
Yenilenmiş ürünleri önerenler var önermeyenler var. Ben çok öneren tarafta değilim ama yenilenmiş telefonu EasyCep(yüksek ihtimalle öyle) üzerinden alacaksan ve İstanbul'daysan kendi mağazalarına gidip telefonu deneyerek alabilirsin diye düşünüyorum.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Kendine 11 alman mantıklı ama annene 7 yerine ikinci el iPhone 8 almanı tavsiye ederim.Şu anda ios 15 baz alındığında 8 in altında bir iPhone almak çok mantıklı değil.