Öneri YENİ YOUTUBE UYGULAMASI - BU UYGULAMAYI ÇOK SEVECEKSİNİZ... GREENTUBER

Bu konuyu okuyanlar

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
587
Reklam yasak değil miydi

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,178
Tamamen güvenilir mi?
Hocam Modlu Youtube Uygulaması Sorup Sonra Tamamen Güvenilirmi Diye Sormanız Biraz İronik. Şöyle Diyeyim. Ben Kullandığımdan Beri Bir Sıkıntısını Eksiğini Veya Hatasını Görmedim. Ama Kalkıpta Tamamen Güvenilir Diyemem. Güvenlik Gibi Endişeleriniz Varsa En Sağlıklısı Orjinal YouTube Premium İçin Ödeme Yapmak.

Benim Halihazırda Zaten Orjinal YouTube Kullanıyorum Modlu YouTube Uygulamasını PiP Desteği Ve Direk İndirmeler İçin Kullanıyorum. Çünkü Cihazımda YouTube PiP Orjinal Uygulamada Çalışmıyor. Eğer Orjinal YouTube Uygulamanızda Bir Sorun Yoksa En Güvenilir Olanı Ücretini Ödeyip Lisanslı Kullanmaktır. Saygılarımla.

Ali Cann

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Hocam Modlu Youtube Uygulaması Sorup Sonra Tamamen Güvenilirmi Diye Sormanız Biraz İronik. Şöyle Diyeyim. Ben Kullandığımdan Beri Bir Sıkıntısını Eksiğini Veya Hatasını Görmedim. Ama Kalkıpta Tamamen Güvenilir Diyemem. Güvenlik Gibi Endişeleriniz Varsa En Sağlıklısı Orjinal YouTube Premium İçin Ödeme Yapmak.

Benim Halihazırda Zaten Orjinal YouTube Kullanıyorum Modlu YouTube Uygulamasını PiP Desteği Ve Direk İndirmeler İçin Kullanıyorum. Çünkü Cihazımda YouTube PiP Orjinal Uygulamada Çalışmıyor. Eğer Orjinal YouTube Uygulamanızda Bir Sorun Yoksa En Güvenilir Olanı Ücretini Ödeyip Lisanslı Kullanmaktır. Saygılarımla.
Teşekkürler 🙏

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
550
Papara ile ayda 8 TL gibi az bir para vermek varken çok saçma. 8 TL sanki çok fazlaymış gibi.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Artık bu uygulama sayesinde youtube videolar ve müzikleri indirebileceksiniz, üstelik ücretsiz youtube reklamsız kullan.

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Düşündüğüm başıma geldi, marketten kaldırıldı bu uygulama. Yeni sürüm yayınlanacak mı?

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Düşündüğüm başıma geldi, marketten kaldırıldı bu uygulama. Yeni sürüm yayınlanacak mı?
Buyrun hocam buradan indirebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

zor yasa dışı korsan yazılım konunun durması bile garip.
Korsan yazılım mi :) Google YouTube v3 API kontrol et hocam bi zahmet, bu işlerden anlamıyorsunuz bari yorum yapma. :)

Son mesajlar