Öneri YENİ YOUTUBE UYGULAMASI - BU UYGULAMAYI ÇOK SEVECEKSİNİZ... GREENTUBER

Bu konuyu okuyanlar

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Herkese Selamlar Arkadaşlar,

GreenTuber uygulama sayesinde indirme işlemleri yapabileceksiniz. Ayrıca reklamsız ve arka planda çalışabilen bir youtube deneyimi yaşayacaksınız.

Youtube videoları ücretsiz ve reklamsız izleyebileceksiniz bu uygulama sayesinde.

İndirmek için aşağıdaki görsellere tıklamanız yeterlidir.

image-asset.png

47de3ca755be2d9316989c803bff413c.png

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Youtube Premium'deki özellikler bu uygulamada mevcut. Hemde ücretsiz :)

Ali Cann

Asistan
Reaksiyon puanı
75
iPhone’da böyle uygulamalar var mı? Sırf reklamlara sinir olduğumdan ayda 20 lira ödüyorum.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
@Ali Cann iPhone’dan da bu sıkıntılar var işte. Bu yüzden Android ' den şaşmıyorum. :)

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
MP4 & MP3 indirme aktif olmuştur, Youtube Premium tüm özellikleri ücretsiz bu uygulama sayesinde kullanacaksınız.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bu uygulamayı tavsiye etmiyorum.

Bu yorumu atanda sensin, ama nasıl bir insan kılık'dasın orasını bilmiyorum, insanlık'dan nasibini almayan zavallı seni,
sana mı soracak millet, biz faydalı olsun diye bu hizmeti koyduk,

Git telefonunu değiştir zavallı seni, kötü telefonla iş yapıyo bana

Screenshot_2.jpg

Yahya Furkan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,446
Bu yorumu atanda sensin, ama nasıl bir insan kılık'dasın orasını bilmiyorum, insanlık'dan nasibini almayan zavallı seni,

Ekli dosyayı görüntüle 174222
Ne alaka kardeşim. Eleştiri mi kaldıramıyorsun. Sevmedim uygulamanı etmiyorum tavsiye, zorunda mıyım? Yorumlarında sahte olduğu apaçık belli.

Malımla hava atmaktan nefret ederim, ancak gir bir bak Galaxy Note 10 Plus fiyatlarına :).

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ne alaka kardeşim. Eleştiri mi kaldıramıyorsun. Sevmedim uygulamanı etmiyorum tavsiye, zorunda mıyım? Yorumlarında sahte olduğu apaçık belli.

Malımla hava atmaktan nefret ederim, ancak gir bir bak Galaxy Note 10 Plus fiyatlarına :).

10 yaşında cocuk olduğun belli evlat, attığın yorumlar milletin uygulamasını kötülekmi amacın , milletin telefonund iyi çalışırken uygulama senin telefonun kötü ise biz ne yapalım, bide şapşal şapşal gülüyor :( ezik seni

Kayn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247

Ekli dosyayı görüntüle 174222
Öncelikle uygulaman 3. parti bir yazılım, kesinlikle yasal değil.

Note 10+ aşırı güçlü bir amiral gemisidir :D İnsanlara ezik demesini biliyosun ama en ufak eleştiriyi kaldıramayacak kadar acizsin.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Öncelikle uygulaman 3. parti bir yazılım, kesinlikle yasal değil.

Note 10+ aşırı güçlü bir amiral gemisidir :D İnsanlara ezik demesini biliyosun ama en ufak eleştiriyi kaldıramayacak kadar acizsin.

Acizlikle alakası yok yiğenim, oda senin gibi ezik olmuş milletin konusunu baltalamak işiniz olmuş zavallılar sizi,

Yahya Furkan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,446
10 yaşında cocuk olduğun belli evlat, attığın yorumlar milletin uygulamasını kötülekmi amacın , milletin telefonund iyi çalışırken uygulama senin telefonun kötü ise biz ne yapalım, bide şapşal şapşal gülüyor :( ezik seni
Terbiyesizlik diz boyu. 17 bin sana nasıl ucuz geliyor bilmiyorum, multi milyoner falansın herhalde.

Bana para edebiyatı yapma, sen efsane Cuma kovalarken ben senin gibileri satın alıyordum :).

Özenti ve çöp uygulamanı git başka yerde sat, konuşmandan asıl senin kaç yaşında olduğun çok belli oluyor :(. Eleştiri bile kaldıramıyorsun, Allah sana bu uygulamanın ekmeğini yemeyi de nasip etmesin.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Terbiyesizlik diz boyu. 17 bin sana nasıl ucuz geliyor bilmiyorum, multi milyoner falansın herhalde.

Bana para edebiyatı yapma, sen efsane Cuma kovalarken ben senin gibileri satın alıyordum :).

Özenti ve çöp uygulamanı git başka yerde sat, konuşmandan asıl senin kaç yaşında olduğun çok belli oluyor :(. Eleştiri bile kaldıramıyorsun, Allah sana bu uygulamanın ekmeğini yemeyi de nasip etmesin.

uygulamamı mı satıyoz burda gereksiz seni, git biraz kitap oku avel seni evde kala kala millete sataşıyon

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18

Yahya Furkan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,446

Ekli dosyayı görüntüle 174224

Telefonunu neden değiştirsin ki? Yarım yamalak ve yasal olmayan bir uygulamayı yayınlıyorsun ve en ufak eleştiriyi kaldıramıyorsun.
Hocam bu arada benim cidden amacım malım ile hava atmak değil, zira çok pahalı da değil zaten.

Ama arkadaş geliyor illegal, çalıntı uygulamasını pazarlıyor bir de hakaret edip bilgisi olmayan konularda insan ezikliyor. Acizliği o kadar ortada ki lafımız geçmiyor :(.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hocam bu arada benim cidden amacım malım ile hava atmak değil, zira çok pahalı da değil zaten.

Ama arkadaş geliyor illegal, çalıntı uygulamasını pazarlıyor bir de hakaret edip bilgisi olmayan konularda insan ezikliyor. Acizliği o kadar ortada ki lafımız geçmiyor :(.

Pazarlamak nedir onu bi öğren evlat :) Birde çok kitap oku sen yazılanları yanlış anlıyosun

Bu kadarda aciz olma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin gibiler forumdaki herkesi gerer, zaten toplumdan senin gibiler temizlenmezse böyle saçma diyalogları görmeye devam edeceğiz :(.

sen olmazsan burda tartışma olmazdı doğrumu :) evet doğru ama sende bu kafa ile herkes ile tartışmaya devam et. Çünkü sanal'dasınız yaa

Yahya Furkan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,446
Pazarlamak nedir onu bi öğren evlat :) Birde çok kitap oku sen yazılanları yanlış anlıyosun

Bu kadarda aciz olma
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen olmazsan burda tartışma olmazdı doğrumu :) evet doğru ama sende bu kafa ile herkes ile tartışmaya devam et. Çünkü sanal'dasınız yaa
Uugulamanı beğenmeyen herkese hakaret ediyorsun yani, ben bunu çıkardım bu konudan.

Daha da sana yazma zahmetinde bulunmayacağım. Raporladım..!

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Uugulamanı beğenmeyen herkese hakaret ediyorsun yani, ben bunu çıkardım bu konudan.

Daha da sana yazma zahmetinde bulunmayacağım. Raporladım..!
Uygulamayı beğenmek ayrı kötülemek ayrı ve millete indirmeyin davranışınız ayrı,
Bu yüzden ne konuştuğunuzu bilmiyorsunuz, ve çok gereksiz bir insansın bunun farkındamısın bilmiyorum, yalnız kala kala hayatı unutmuşsun belliki :)

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben şahsen uygulamayı beğendim. Alternatif uygulamalara göre bu çok daha basit ve kullanışlı olmuş. Emeğine sağlık.
Merak ettiğim birkaç şey var.
- bunu sıfırdan mı inşa ettin yoksa bir şablon uygulaması üzerine mi inşa ettin?
-Mahsuru yoksa bunu reklamsız olarak nasıl bizlere izletebildiğini paylaşabilir misin? Oturup ben de uygulama yazacağımdan değil ama gerçekten bunu nasıl yaptığını merak ettim.

Bir de son olarak hoşgörü düzeyini biraz yükseltmeni tavsiye ediyorum. Daha önce uygulama yazıp markete koymuş biri olarak aylarımı verdiğim uygulamama öyle saçma sapan yorumlar geliyordu ki insanın ne kadar hevesi kırılıyordu anlatamam... onların yanında birkaç üstte kalan yorumlarda gördüğüm şeyler abartılacak yorumlar değildi biraz daha hoşgörülü olabiliriz.

GreenTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ben şahsen uygulamayı beğendim. Alternatif uygulamalara göre bu çok daha basit ve kullanışlı olmuş. Emeğine sağlık.
Merak ettiğim birkaç şey var.
- bunu sıfırdan mı inşa ettin yoksa bir şablon uygulaması üzerine mi inşa ettin?
-Mahsuru yoksa bunu reklamsız olarak nasıl bizlere izletebildiğini paylaşabilir misin? Oturup ben de uygulama yazacağımdan değil ama gerçekten bunu nasıl yaptığını merak ettim.

Bir de son olarak hoşgörü düzeyini biraz yükseltmeni tavsiye ediyorum. Daha önce uygulama yazıp markete koymuş biri olarak aylarımı verdiğim uygulamama öyle saçma sapan yorumlar geliyordu ki insanın ne kadar hevesi kırılıyordu anlatamam... onların yanında birkaç üstte kalan yorumlarda gördüğüm şeyler abartılacak yorumlar değildi biraz daha hoşgörülü olabiliriz.

Hocam bu kişiler bitmez, bunların yüzünden forumda adam kalmaz.

Son mesajlar