Yeni YouTube kanalım ve içeriklerim eleştiri

Bu konuyu okuyanlar

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba arkadaşlar yıllar önce yapacam didiyipte imkanların yeni izin verdiği YouTube içerik üretme planımın başındayım. Ve öneri eksiklik gibi konularda yorum yapmanızı rica ediyorum link aşağıda şimdiden teşekkürler. Ve teknoloji ile ilgili çekiyorum lifestyle de düşünüyorum.

Ekipmanlar:
Eos m50 15-45mm
1 soft box
Boya BY-M1
Manfrotto tripod advanced compact

Montaj sistemim:
AMD Ryzen 3600x işlemci
AMD XFX RX 590 ekran kartı
Asus B550F Strix Anakart
Trident Z Neo 32Gb 2x16 3600mhz
256 SSD
1TB HDD
Gamepower 360 iceberg işlemci Soğutucu
Corsair 570x kasa

Faruk Sincar diye direkte Aratabilirsiniz.

54714ca1e11891f8c8b947b3fd68ea02.jpg

Son düzenleme:

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Abi inceledim videolarını ama sanki isteksiz konuşuyorsun kesme yerleri tam oturmamış yanlış anlama düzeltmen gereken yerleri söyledim ama içerikleri gayet beğendim
Ya hocam kasılıyorum video çekerken normalde herşey aklımda ama videoda bütün söyleyeceklerim aklımdan uçuyor düzelteceğiz zamanla inş

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Seçtiğiniz alanda bir çok kanal var. Tutunmanız zor
Hem seviyorum hemde ürün tedarik konusunda şansım var hocam. Mesela şuan p smart 2021 çekimini yapacağım. Yavaş yaval farklı konsept videolar da çekebilirim

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Videoda söyleyeceklerinizi göz önünde ve kameraya görünmeyen bir yerde kısa kısa notlar alarak akılda tutabilirsiniz.

luftdigital

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,

Her şeye en başından başlarken sahip olduğumuz özveriyi ve enerjiyi ne yazık ki uzun vadede korumakta epey zorluk çekebiliyoruz. Dileriz ki siz bu yorgunluğa yenilmeden içerik çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Çekimleriniz ile ilgili tavsiyemize ihtiyaç duyacak olursanız:
  • Tepe kamerasından yapılan çekimlerde ışık kaynağını arttırmakta fayda var. Düşen ışık kalitesi çekimin görüntü kalitesine aynı oranda yansımakta çünkü.
  • Yeni bir kurulumun maliyetli olduğunu biliyoruz bu sebeple yakın çekimler için istenilen tripod ve kamera tutucular başlarda uzak ve pahalı hayaller olabilir. O hayallere erişene kadar bunu Adobe Premiere Pro gibi yazılımların stabilizasyon özellikleriyle düzeltmekte fayda var.
  • Biz inceleme içerikleri için birisini önerecek olsaydık bu mutlaka iPhonedo olurdu. Youtube kanalını incelemeni tavsiye ederiz.
Önce Başarılar, sonra Sevgiler.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba,

Her şeye en başından başlarken sahip olduğumuz özveriyi ve enerjiyi ne yazık ki uzun vadede korumakta epey zorluk çekebiliyoruz. Dileriz ki siz bu yorgunluğa yenilmeden içerik çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Çekimleriniz ile ilgili tavsiyemize ihtiyaç duyacak olursanız:
  • Tepe kamerasından yapılan çekimlerde ışık kaynağını arttırmakta fayda var. Düşen ışık kalitesi çekimin görüntü kalitesine aynı oranda yansımakta çünkü.
  • Yeni bir kurulumun maliyetli olduğunu biliyoruz bu sebeple yakın çekimler için istenilen tripod ve kamera tutucular başlarda uzak ve pahalı hayaller olabilir. O hayallere erişene kadar bunu Adobe Premiere Pro gibi yazılımların stabilizasyon özellikleriyle düzeltmekte fayda var.
  • Biz inceleme içerikleri için birisini önerecek olsaydık bu mutlaka iPhonedo olurdu. Youtube kanalını incelemeni tavsiye ederiz.
Önce Başarılar, sonra Sevgiler.
Teşekkürler +1 soft bax alıp sağ ve sol çaprazdan kullacağım büyük ihtimal. İPhone temin etmek biraz zor ama 12 geldiği zaman çekeceğim teşekkürler görüşleriniz için :))

luftdigital

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Teşekkürler +1 soft bax alıp sağ ve sol çaprazdan kullacağım büyük ihtimal. İPhone temin etmek biraz zor ama 12 geldiği zaman çekeceğim teşekkürler görüşleriniz için :))
Bahsettiğimiz telefon modeli değildi, iPhonedo senin gibi bir içerik üreticidir ^.^

Sevgiler.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bahsettiğimiz telefon modeli değildi, iPhonedo senin gibi bir içerik üreticidir ^.^

Sevgiler.
İPhonedo kanalını biliyorum bende yanlış mı yazdınız diye düşündüm hocam kaliteli ve baya eski bir kanal. Tekrar teşekkürler [emoji3]

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Ya hocam kasılıyorum video çekerken normalde herşey aklımda ama videoda bütün söyleyeceklerim aklımdan uçuyor düzelteceğiz zamanla inş
Abi içeriklerin Çok güzel abone olacağım çok heyecanlanıyorsun hisstediyorum:)Birde kesme yerleri ni düzeltilsen çok iyi olur şuan 10/7 düzeltirsen 10/10

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Her kanalın kendine ait konsepti vardır örneğin webtekno böyle kanalın ismini duyunca insanların aklında kalacak birşeyler olması lazım ilerlemesi için dediğim gibi kendine farklı bir konsept bul bence