yeni yorum sistemi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
bir tek bende mi, yoksa sizde de bu sorun var mı?

isim, e-posta adresi, yorum yazıyorum. yorumu onayla dediğimde aşağıdaki hatayı veriyor.
(Kullanıcı adı kısmında -Lütfen istenen biçimi eşleştirin- hatası veriyor.)

sayfada bakıyorum, herhangi bir uyarı/mesaj vs göremiyorum.

resim_2020-12-22_103738.png

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Az önce ben bununla ilgili konu açıyordum... Ki, burada rastgelince vazgeçtim. Evet, SDN'nin kıymetli geliştirici abileri... Yahu Allah aşkına bunu bilerek mi bu hale getirdiniz? Yani kimse yorum yazmasın, uzak dursun buralardan diye. Eğer öyleyse bu kadar karmaşık, aşılmaz bir duvar haline getirmeniz gerekmezdi. Doğrudan direkt olarak yorumlara kapatır, bizi de fuzuli yere bir sürü uğraşıdan kurtarmış olurdunuz.

Ya bu işi çözün, ya da direkt kaldırın, bizim zamanımızı boş yere harcatmayın.

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
mobil versiyonunda eski yorum sistemi duruyor. ama masaüstü versiyonunda böyle sıkıntılı bir durum var nedense.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
mobil versiyonunda eski yorum sistemi duruyor. ama masaüstü versiyonunda böyle sıkıntılı bir durum var nedense.
Ben de zaten masaüstü kullandığım için ondan bahsetmiştim. Mobil hemen hemen hiç kullanmam.

Bu arada ara bir kendini gösterir bizlerle muhatap olurdu sevgili @Developer baya bir zamandır kayıplara karıştı, hiç görünmez oldu.

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Admin'ler ilgilenmiyorlar konuyla. Kırıldım bak şimdi...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Admin'ler ilgilenmiyorlar konuyla. Kırıldım bak şimdi...
Boşver yeğenim, ilgilenmiyorlarsa kaybeden onlar olur. İsterlerse biraz daha zorlaştırsınlar, hatta yorum yazma işini tamamen kaldırsınlar. Belki de kimse yorum yazmasın diye zorlaştırmışlardır. Umurumda bile değil.

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Boşver yeğenim, ilgilenmiyorlarsa kaybeden onlar olur. İsterlerse biraz daha zorlaştırsınlar, hatta yorum yazma işini tamamen kaldırsınlar. Belki de kimse yorum yazmasın diye zorlaştırmışlardır. Umurumda bile değil.

aynen, limon tadı vermeye başladı bu iş...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Şöyle bir durum söz konusu, adminler cevap vermiyor demişsiniz. ShiftDelete.net üzerinden yapılan bir işlemi forum içerisinde bulunan ekibe işini yapmadığı konusunda atıfta bulunuyorsunuz gerçekten ilginç bir durum.

Lütfen gerekli dökümanlarınız ile [email protected] adresine iletmenizi rica ederim.

intocrates

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
316
Şöyle bir durum söz konusu, adminler cevap vermiyor demişsiniz. ShiftDelete.net üzerinden yapılan bir işlemi forum içerisinde bulunan ekibe işini yapmadığı konusunda atıfta bulunuyorsunuz gerçekten ilginç bir durum.

Lütfen gerekli dökümanlarınız ile [email protected] adresine iletmenizi rica ederim.
SDN hesabıyla forum hesabı bile farklı oluyordu yani yanılmıyorsam zaten.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324

Ufuk Reyiz, özellikle ben farkındaysan özellikle seni hiç etiketlemedim bu konuda. Çünkü senin sadece forumdan sorumlu olduğunu biliyorum. Yani bizim müşteki olduğumuz mevzuda senin bir suçun olmadığı aşikar. Da, bizim de konuyu mobil tarafında duyurabileceğimiz bir imkan yok. Mecburen forumda konu açıyoruz, belki ilgili/sorumlu kişiler kazara :) görürler diye... Hatta ben Developer olarak arasıra bizim mahallede :) arz-ı endam eden arkadaşımızı etiketlemiştim ama bu aralar belli ki yolu hiç düşmedi buralara. :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yorum kısmından giriş yapmak yerine ana sayfadan profilinize girip daha sonra habere yorum yazmayı dener misiniz?

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Yorum kısmından giriş yapmak yerine ana sayfadan profilinize girip daha sonra habere yorum yazmayı dener misiniz?
ana sayfadan üye değilim, olmaya çalıştım ve hep hata verdi. Buradaki üye bilgilerimle de giriş yapamadım doğal olarak.

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
1609767529091.png

kayıt oluşturmak istediğimde giriş sayfasına atıyor. Giriş yapmak istediğimde de şifremi hatalı girdiğimi söylüyor. Ama şifremi doğru girdiğime eminim.

Edit: Ayrıca Parolamı Unuttum linkine tıkladığımda shiftdelete ana sayfaya atıyor.

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Tamamdır ben ilettim. Hemen sonuç çıkar mı bilemem. Yazılım tarafında giderilmesi gereken çok sorun var. Bunun da farkındadırlar muhtemelen ama sıra gelmemiş olabilir.

Son mesajlar