Yeni ve ilk girişimim olan Gametechno hakkın da

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Yakın zamanda ben ve ekibim tarafından inceleme yazılarını paylaşmak amacıyla kurmuş olduğumuz web sitemizi sizlere tanıtmak istiyorum. Öncelikli olarak oyun haberleri bölümünden başlamak istiyorum. Oyun haberleri bölümümüz de çoğunluklu olarak güncel ve yeni çıkmış haberleri paylaşmaktayız. Teknoloji haberleri bölümüne gelirsek bu bölümümüzde günümüzde ki sürekli değişen teknoloji karşısında elimizden geldiğince incelediğimiz veya inceliğemediğimiz bir çok ürünü yayınlamaktayız. Sayfamıza destek olursanız sevinirim.

Web sitesinde bulmuş olduğunuz kusurları veya geliştirilmesi gereken yerleri [email protected] bu mail adresinden bana bildirirseniz. Kendimizi daha çok geliştire biliriz.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sitenizi beğendim. Yalnız sitenizdeki "Anasayfa" ve "Oyun Haberleri" yazan kısım biraz daha belirgin olsa bence daha güzel olurdu. Onun haricinde site tasarımını beğendim. Başarılı olmanızı dilerim. :)

Reaksiyon puanı
2
Sitenizi beğendim. Yalnız sitenizdeki "Anasayfa" ve "Oyun Haberleri" yazan kısım biraz daha belirgin olsa bence daha güzel olurdu. Onun haricinde site tasarımını beğendim. Başarılı olmanızı dilerim. :)
Çok teşekkür ederim Halktan Biri en kısa zamanda söylemiş olduğun kısmı da düzelteceğim.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Aslında dediğim o kısım belirgin ama bazı koyu temalı resimlerin üzerinde daha az belirgin oluyor.
Ayrıca önerimi dikkate aldığınıziçin teşekkür ederim. :)

Reaksiyon puanı
1
Ben de bir web tasarım uzmanı tasarımınızı oldukça beğendim. Sade ve sektörünüze uygun, seo uyumlu bir tema seçiminde bulunmuşsunuz. Başarılı olmanızı yürekten diliyorum.