Yardım Yeni uygulamalarımın kurulurken C diskine değil de D diskine kurmak

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet-EK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
C diskim dolmak üzere. D diskimde baya bir boş alan var fakat uygulamalar otomatik olarak C diskine yükleniyor ve o diskte az yer kaldığı için doğru düzgün uygulama kuramıyorum. Nasıl uygulamaları D diskine kurulacak şeklinde ayarlayabilirim?
2021-04-12.png

Son düzenleyen moderatör:

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Her uygulama kurulum aşamasında sorar nereye yüklemek istediğinizi. O ekran geldiğinde kurulum yerini D diskinde seçerseniz oraya kurulur.

lBeratl

Asistan
Reaksiyon puanı
215
Bazı uygulamalarda yüklemeden önce özelleştir seçeneği olmalı oraya tıklayarak D ye kurabilirsiniz

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Ayrıca C diskindeki uygulamaların bir kısmını silip şimdiden D diskine yüklemenizi tavsiye edebilirim. Windows diskiniz çok dolu. Bilgisayarı yavaşlatabilir.

Mehmet-EK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sağolun, bundan sonra uygulama kurarken daha dikkatli olmaya çalışacağım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
C diskim dolmak üzere. D diskimde baya bir boş alan var fakat uygulamalar otomatik olarak C diskine yükleniyor ve o diskte az yer kaldığı için doğru düzgün uygulama kuramıyorum. Nasıl uygulamaları D diskine kurulacak şeklinEkli dosyayı görüntüle 147345de ayarlayabilirim?
hocam mesela oyun kuruyonuz kurma ekranı gelince gözata basıp diğer diske kurabiliyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca C diskindeki uygulamaların bir kısmını silip şimdiden D diskine yüklemenizi tavsiye edebilirim. Windows diskiniz çok dolu. Bilgisayarı yavaşlatabilir.
benim yavaşlamıştı bikez xd

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
crome edge brave adres sormaz direk C ye kurulur.