Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

VDX

Üyecik
Merhaba Acaba Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

Ekran Kartım ve Anakartım;

MSI B450M-A PRO MAX Amd B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC) M.2 Anakart
MSI RADEON RX 550 4GT LP OC 4GB GDDR5 128bit AMD Ekran Kartı

1Enjoy

Asistan
Kardeşim Mahhale bilgisayarcısına götürme adama şifreyi kaldır dedim format attı o yüzden PC Win 7 Normal Lenovoya Göre Win 10 destekleniyo adam desteklenmiyo dedi açtığımda Ram yükseltme yapılmış ve İşlemci değişmiş 2.00 Ghz Olan işlemci 1.70 olmuş

VDX

Üyecik
Kardeşim Mahhale bilgisayarcısına götürme adama şifreyi kaldır dedim format attı o yüzden PC Win 7 Normal Lenovoya Göre Win 10 destekleniyo adam desteklenmiyo dedi açtığımda Ram yükseltme yapılmış ve İşlemci değişmiş 2.00 Ghz Olan işlemci 1.70 olmuş
Peki teşekkürler.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
UEFI olarak Windows 10 kurmanız gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba Acaba Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

Ben size Discord üzerinden yardımcı olabilirim. TeamViewer üzerinden de sürücüleri yüklemenize yardımcı olabilirim. :)

Son düzenleme:

VDX

Üyecik
UEFI olarak Windows 10 kurmanız gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben size Discord üzerinden yardımcı olabilirim. Teamviewer üzerinden de sürücüleri yüklemenize yardımcı olabilirim. :)
bilgisayarımda daha bir işletim sistemi yok bios update i şuan araştırdım fakat içimde bi kaç tedirginlikler var yani bilgisayarın kapanınca bilgisayarın bozulacağı gibi.

Lyouki

Üyecik

İnternette bilgisayara işletim sistemi kurma , bios yükleme ve bios sonra neler yapılmalı gibi bir sürü video var . Bu videoları izleyip kendin yapabilirsin çok kolay bilgisayarcıya para verme

Son mesajlar