Yeni Telefon Önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

myface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Herşeyden önemlisi dayanıklı olması. bu benim önceliğim.
Sadece dış olarak değil, iç olarak da. Yani aldıktan 6 ay yada 1 yıl sonra cihaz değişmemeli, samsunglarda bunu çok görüyorum aldıktan min. 6 ay sonra değişimler başlıyor eksi yönde. bu yüzden pek samsung düşünmüyorum. Ve iphone da düşünmüyorum. G4 ü beğendim . Powerbank le kullanıcağım ve pek oyun oynamıycağım için g4 de var aklımda. Kamera benim için önemli. Z5 ve Z5P cihazlarının özellikle kamerasını beğenmedim.başka beğenmediğim şeyler de var cihazda sadece kamera değil bu yüzden z5 i eliyorum.
LG V10 ve G5 de olabilir.

Samsung ve İphone u eleyince geriye az seçenek kalıyor.
iPhone almıycam.
Sizden isteğim ilk önce samsung suz cihaz önermeniz, yukarıda belirttiğim şeyler.
Daha sonra ise alternatif belki samsung alabilirim, samsung da önerebilirsiniz.

Tesekkurler.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Merhaba
lg v10 kullanıcısıyım cihaz tasarım olarak çok şık biraz agır yan taraflar paslanmaz çelik olduğundan çift ön kamera 2. ekran parmak izi okuyucusu zaten lg nin akıcı android arayüzü çok iyi pil konusu için powerbank kullanacam demişşiniz tek sıkıntı pil konusu bu konuda eğer sorun değil ise lg v10 iyi bir seçim olacaktır

myface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
lg v10 kullanıcısıyım cihaz tasarım olarak çok şık biraz agır yan taraflar paslanmaz çelik olduğundan çift ön kamera 2. ekran parmak izi okuyucusu zaten lg nin akıcı android arayüzü çok iyi pil konusu için powerbank kullanacam demişşiniz tek sıkıntı pil konusu bu konuda eğer sorun değil ise lg v10 iyi bir seçim olacaktır
Merhaba
Tesekkurler, samsung hakkında ne düşünüyorsunz ?

myface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar G4,G5,V10 üçlüsü arasında çok fazla git gel yaşıyorum bu üçünü kıyaslayabilir misiniz ?

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Kişisel fikrim samsung güçlü cihazlar yapıyor olabilir ama şık bulmuyorum genel yapısı olarak ta kaliteli bulmuyorum fiziksel tuşlarıda bana göre değil ara yüzü o konuya hele hiç girmeyeyim

myface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kişisel fikrim samsung güçlü cihazlar yapıyor olabilir ama şık bulmuyorum genel yapısı olarak ta kaliteli bulmuyorum fiziksel tuşlarıda bana göre değil ara yüzü o konuya hele hiç girmeyeyim
ben de böyle düşünüyorum

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar G4,G5,V10 üçlüsü arasında çok fazla git gel yaşıyorum bu üçünü kıyaslayabilir misiniz ?

bu üçlü kıyaslamada alacak olsam şahsen v10 alırdım malzeme kalitesi hoşuma gidiyor

g5 işlemci olarak güçlü olsa da g5 de yapıp v10 da yapılmayacak iş yok g5 modüler tasarım ile geldi ama alt tarafın ilerleyen zamanlarda kılıf ile desteklenmezse esneme yapacağını düşünüyorum. g4 ü hiç katmayın bütceniz varsa

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba,

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Herşeyden önemlisi dayanıklı olması. bu benim önceliğim.
Sadece dış olarak değil, iç olarak da. Yani aldıktan 6 ay yada 1 yıl sonra cihaz değişmemeli, samsunglarda bunu çok görüyorum aldıktan min. 6 ay sonra değişimler başlıyor eksi yönde. bu yüzden pek samsung düşünmüyorum. Ve iphone da düşünmüyorum. G4 ü beğendim . Powerbank le kullanıcağım ve pek oyun oynamıycağım için g4 de var aklımda. Kamera benim için önemli. Z5 ve Z5P cihazlarının özellikle kamerasını beğenmedim.başka beğenmediğim şeyler de var cihazda sadece kamera değil bu yüzden z5 i eliyorum.
LG V10 ve G5 de olabilir.

Samsung ve İphone u eleyince geriye az seçenek kalıyor.
iPhone almıycam.
Sizden isteğim ilk önce samsung suz cihaz önermeniz, yukarıda belirttiğim şeyler.
Daha sonra ise alternatif belki samsung alabilirim, samsung da önerebilirsiniz.

Tesekkurler.
Powerbank ile gezeceksen lg v10 önerilir

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Arkadaşıma katılıyorum g5 güçlü donanıma geniş açılı arka kameraya sahip olabir ama ben o geniş açıyı çift ön kamera ile yakalayabiliyorum gayet kaliteli bi şekilde ayrıca o modüler yapısı benimde endişelerim arasında, metal gövde ama plastik kaplaması ve tasarımı hiç hoş değil

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bugün berber de iken benden sonraki müşteri cihazım koltuk önündeki masadan yere ekranı üzerine düştü diğer müşteri çarptı yanlışlıkla ben traş olurken uyuyordu çünkü sanırım görmedi çarptı uyku sersemi :) cihazımda rubber sert kılıf var arka taraf için ve dafoni kırılmaz cam hiç telaş etmedim yerden aldım tozu silip az bakınıp cebime yokdum

myface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu üçlü kıyaslamada alacak olsam şahsen v10 alırdım malzeme kalitesi hoşuma gidiyor

g5 işlemci olarak güçlü olsa da g5 de yapıp v10 da yapılmayacak iş yok g5 modüler tasarım ile geldi ama alt tarafın ilerleyen zamanlarda kılıf ile desteklenmezse esneme yapacağını düşünüyorum. g4 ü hiç katmayın bütceniz varsa
g5 ve g4 kamera olarak aynı mı? 135 derecelik açı bir yana görüntü olarak

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Karşılaştırma linkleri verdik oradan donanim özelliklerine bakabilirsiniz

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
G5 almaya paran varsa HTC 10'da bakabilirsin. Metal kasa ile sağlamdır da. Kamerası da iyi yapılan testlere göre.