Yeni Sekmede Yahoo çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar chrome u açtığımda ilk sekmede google var fakat 2. sekmeyi açtığımda yahoo çıkıyor, her şeyi yaptım denetim masasından bilmediklerimi sildim adwcleaner kullandım malwarebyte mı ne onu yaptım google ın kendi temizleyicisini kullandım chrome u sıfırladım aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım, bazı forumlarda ekle kaldır falan gördüm tam olaraka ne demek istediklerimi anlayamadım, kısacası yardım ederseniz gerçekten çok mutlu olurum şu *** yahoodan kurtulmak istiyorum

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
arkadaşlar chrome u açtığımda ilk sekmede google var fakat 2. sekmeyi açtığımda yahoo çıkıyor, her şeyi yaptım denetim masasından bilmediklerimi sildim adwcleaner kullandım malwarebyte mı ne onu yaptım google ın kendi temizleyicisini kullandım chrome u sıfırladım aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım, bazı forumlarda ekle kaldır falan gördüm tam olaraka ne demek istediklerimi anlayamadım, kısacası yardım ederseniz gerçekten çok mutlu olurum şu *** yahoodan kurtulmak istiyorum

Ayarlar sekmesınden ana ekran tıklayarak diğer 2. site seceneğinden yahoo silebilirsin.

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
chrome ayarlarında başlangıçta sekmesinde "yeni sekme sayfasını aç" derseniz sorununuz çözülür
eğer demek istediğiniz arama çubuğuna birşey yazdığınızda yahoo çıkıyor ise arama motorları bölmesinden değiştirebilirsiniz
(not: bir programın setup ındayken dikkat edin ve bütün seçenekleri arayın böyle reklam şeyleri gizlenmiş olabiliyor)

Sarp10

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ayarlar sekmesınden ana ekran tıklayarak diğer 2. site seceneğinden yahoo silebilirsin.

dediğinizi tam olarak anlayamadım

chrome ayarlarında başlangıçta sekmesinde "yeni sekme sayfasını aç" derseniz sorununuz çözülür
eğer demek istediğiniz arama çubuğuna birşey yazdığınızda yahoo çıkıyor ise arama motorları bölmesinden değiştirebilirsiniz
(not: bir programın setup ındayken dikkat edin ve bütün seçenekleri arayın böyle reklam şeyleri gizlenmiş olabiliyor)

zaten öyle fakat hala yahoo açılıyor

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Demek istediğim farklı bir sayfa eklimi bu gösterdiğim alan da.

Ekli dosyalar

• 123.png
    123.png
    35 KB · Görüntüleme: 1,714

Mete 48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim öncelikle sağ üstte üç nokta var üst üste tıkla ona. sonra ayarlara tıkla. ayarlara girince sol tarafta arama motoru var tıkla ona "Adres çubuğunda kullanılan arama motoru" var sende yahoo diye gösterir ona tıkla en altta google var onu seç. artık yeni sekmede google açılacaktır.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,759
Bu banada bi ara oluyordu o sıralar virüs vardı pc de benim Kaspersky yada Malwarebytes yükleyip taratın bilgisayarı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bazen google'da bir şey aratınca garip sayfaya atıyormu link kısmında newcoolwebtab diye bir şey yada bir şey arattığınızda atıyormu ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Hiç konunun açıldığı zamana bakmıyorsunuz değilmi ? Sonrada konular neden altta kalıyor sürekli konu yu üstte çıkarmak için çabalıyor arkadaşlarda.