yeni satın aldığım direksiyon setindeki sorun yüzünden Ets2 de sınırsız banlandım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
181
Olay şöyle oldu şimdi ikinci el direksiyon seti almıştım. Fakat bu direksiyon setinde bazen kapanıp açılma sorunu vardı. Direksiyon setini takınca sürücüsü açılıyor. Ets2 multiplayer oynarken direksiyon bağlantıyı kesiyor ve tekrar bağlanıyor. Tam o sırada başka birisiyle kafa kafaya çarpışmışım. Ben daha nasıl çarpıştıgımızı bile göremedim çünkü sürücü paneline attı bende ets2 yi bir açtım. karşımda bir tır arkasında oluşan kuyruk chatte yazmadıkları küfür kalmamış. Bir türk arkadaş beni kayıda alıp reportladı. Bende sınırsız banlanmışım Gidip ets2 ye tekrar 39 tl veremeyeceğim :( Ne yapabilirim çözüm olarak ?

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam 4 tane aktif banınız varsa 5.de perma ban yersiniz ve bunun kesinlikle dönüşü yok.İsterseniz Ban Appeal oluşturabilirsiniz ama büyük ihtimal kabul etmeyecekler. Raporlayan arkadaş rammingden raporlamışsa ban appealda oyun alt tab a geçti deyip şansınızı deneyin. Reckless Drivingden raporlamışsa video kaydı olduğu için kabul etmezler.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Hocam 4 tane aktif banınız varsa 5.de perma ban yersiniz ve bunun kesinlikle dönüşü yok.İsterseniz Ban Appeal oluşturabilirsiniz ama büyük ihtimal kabul etmeyecekler. Raporlayan arkadaş rammingden raporlamışsa ban appealda oyun alt tab a geçti deyip şansınızı deneyin. Reckless Drivingden raporlamışsa video kaydı olduğu için kabul etmezler.
.

Reaksiyon puanı
8,024
Bu tamamen sizden kaynaklı bir hata. Ek olarak 5. banınız ise geçmiş olsun açılmaz. Fakat 1. veya 2. banınız falansa itiraz edin en azından perma değil süreli ban yersiniz.

Reaksiyon puanı
181
pervasız sürüş tokmaklamadan sınırsız yemişim cidden ets2 ye 39 veremeyecek kadar parasız kaldım :(