Yeni sağlayıcı ve altyapı

Bu konuyu okuyanlar

Halepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaklaşık 10-12 senedir evimde Türk Telekomun internetini kullanıyorum. Altyapım en fazla 16 mbps yi destekliyor. 75 GB AKN ve 16 mbps internete aylık 65 lira ödüyorum ve artık sağlayıcımla yaşadığım sorunlardan bıktım. Önümüzdek aylarda taahhütüm bitecek. Yavaş yavaş taahhütü uzatmak için aramaya başladılar. Ben de kısa bir araştırma yaptım eğer Turkcell Superonline'A geçersem 16 Mbps hız, 50 GB Akn'li tarife 70 lira. Turknet'e geçersem 16 mbps ve sınırsız Akn'ye 60 lira ödeyeceğim. Türk Telekom'da kalırsam hemen hemen aynı fiyatlar uygulanır. En mantıklısı bu seçenekler arasında Türknet fakat yeni bir sağlayıcı olması biraz düşündürüyor beni. Kullananlar geri dönüşleri nasıl? herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? ve mevcut altyapımı yükseltmek için neler yapabilirim veya yapabilir miyim? :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Turkcell Superonline dışındakiler tırt...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
en dandik tt'dir, bundan emin olabilirsin :D

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Yeni sağlayıcı diyo ya adama bak :D

Halepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni sağlayıcı diyo ya adama bak :D
Hocam ben olmadığını biliyorum fakat gelgelelim bunu benim babam gibi babalara anlatmaya kalk :D . Adam ilk defa duyuyor. Onu belirtmemişim kusura bakma :)z
en dandik tt'dir, bundan emin olabilirsin :D
Eminim :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yaklaşık 10-12 senedir evimde Türk Telekomun internetini kullanıyorum. Altyapım en fazla 16 mbps yi destekliyor. 75 GB AKN ve 16 mbps internete aylık 65 lira ödüyorum ve artık sağlayıcımla yaşadığım sorunlardan bıktım. Önümüzdek aylarda taahhütüm bitecek. Yavaş yavaş taahhütü uzatmak için aramaya başladılar. Ben de kısa bir araştırma yaptım eğer Turkcell Superonline'A geçersem 16 Mbps hız, 50 GB Akn'li tarife 70 lira. Turknet'e geçersem 16 mbps ve sınırsız Akn'ye 60 lira ödeyeceğim. Türk Telekom'da kalırsam hemen hemen aynı fiyatlar uygulanır. En mantıklısı bu seçenekler arasında Türknet fakat yeni bir sağlayıcı olması biraz düşündürüyor beni. Kullananlar geri dönüşleri nasıl? herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? ve mevcut altyapımı yükseltmek için neler yapabilirim veya yapabilir miyim? :)

Türknet'e yeni sağlayıcı dememin sebebi diğer demirbaşlar kadar duyulmamış olması. Bugün bunları babama anlattığımda Türknet'i ilk defa duyduğu için negatif görüşle bakmaya başladı.

Son düzenleme: