Yeni Oyun Videoları

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Gotham'ın savunucusu Batman, Lego aleminde mi daha garip duruyor yoksa Mortal Kombat'tan Sub Zero ile dövüşürken mi? İzleyip kendiniz karar verin.

Kısa dönem içinde tanıdık evrenlerde geçen birçok yeni oyun duyuruldu. Bunlardan biri de ilk videosunu daha önce paylaştığımız Spider-Man: Web of Shadows idi. Süper kahraman denince akla gelen ilk üçlüden biri olan Batman de video oyunları camiasında bir hayli popülerlik kazanmış olmalı. Bunu Batman'in hem kendisine ait bir Lego oyununda (Lego Star Wars serilerini oynayanlar, bu serinin ne kadar eğlenceli olduğunu bilir) hem de Mortal Kombat ile DC Comics karakterlerinin ringe çıktığı bir dövüş oyununda yer almasından anlayabiliyoruz.

Diğer yandan, Gran Turismo 5'in açılış videosu, gölgede kalan kaliteli korku oyunlarından Siren'in PS3'e uyarlanmış halinin ilk tanıtım videosu ve Hellboy'un yeni nesil konsollar için uzun zamandır sözü edilen aksiyon oyununun cehennemden çıkan çılgın videosu da sonraki sayfalarda sizi bekliyor...

Hazırlayan ve Sunan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Mortal Kombat ve DC Comics çok bombaymış. Siren'de Resident Evil 4'ün Japon korku filmleri ile karışımına benziyor. Hellboy idare eder. Gran Turismo 5'i izlerken her zaman ki gibi ağzım açık kaldı! Kapatamadım bir türlü..........

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
GT5 Prologue, bu oyun PS3 satışlarını patlatır.Bu video gerçek mi? yoksa animasyon mu?Eğer animasyonsa bu Japonlar gerçekten uçmuş....

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
GT5 Prologue pc oyunu olsaydı dx10 numla çok yakışırlardı :D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
GT5 ve F1 oyunları için ps3 almayı ciddi ciddi düşünmeye başladım :) Lego oyunları çok eğlenceli oluyor,sakın çocuk oyunu olarak görmeyin ;) PS3'te DVI çıkışı var değil mi,varsada benim monitörle süper bir ikili olur :}

Şimdide HD videoyuyu indiriyorum merak ettim bayaa :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
HDMI-DVI ara kablosu alarak kullanabilirsin LCD monitörde. Zaten gördüğüm en süper görüntü böyle sağlanıyor (Full HD HDMI hariç)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Yaza ekran kartı alırım diyordum vazgeçecem galiba bu gidişle gittiğim her yerde PS3 görüyorum dayanamayacağım daha fazla :)