Yeni OnePlus modelinin adı onaylandı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Yeni OnePlus modelinin adı onaylandı!

Bir sonraki OnePlus modelinin adı bütün söylenti ve iddiaların ardından resmi resmi olarak onaylandı. Yeni OnePlus modeli özellikleri ile oldukça iddialı geliyor!

OnePlus 5 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tıpkı s7 ye göre performans anlamında daha iyi olan oneplus 3 te ve 3t de olduğu gibi üstün performans vereceğini düşünüyorum, birde s8 e oranla yarı fiyatından daha düşük olacağını düşünürsek bu cihazı bir şekilde temin etmekte fayda var diye düşünüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne derdiniz var Samsungla ? Samsungdan başka telefon üreten birileri yok mu ?
One plus 5de kullanılacak ve öve öve bitiremeyeceginiz snapdragon 835 Samsung'un fabrikasindan çıkıyor bilin isterim .
Samsung bu cihazı satiyorsa o 835in arge parasını alıyor 370 dolarlık cihazın maliyetini alıyor taşıma reklam pazarlama maliyetlerini alıyor .
İnşallah one plus globale açılır da gerçek fiyatlarını gorursunuz
Çin'de donanımdan başka hiçbir maliyeti olmayan firma bir zahmet ucuza satsin cihazı
Kötü cihaz mı olucak one plus 5 hayır iyi cihaz olacak 3tyide beğeniyorum . Fakat s8den bahsediyoruz S8

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung la derdim var evet çünkü 7 aylık garantisi olan Note Edge var ocak ayında güvenlik güncellemesi geldi telefon bir kapandı oydu bir daha açılmadı garantiye gönderdim kulaklık girişi arka tarafında ince bir çizik var oda samsung için yeterli sebep kullanıcı hatası diyerek çıktı işin içinden para kolay kazanılmıyor arkadaşım 2.500 tl verip birde 1.100 tl masraf çıkartması doğru mu? Kaldıki OnePlus 5 te SD835 ile gelecek ve Samsung un kıstığı ram 8gb olarak gelmesi muhtemel OnePlus 3t s7 ye kamera da fazla farkı yoksa daha iyi işlemci ve performans varsa neden 2.000 TL yerine vergi bir kenara bırakarak iki katı para vereyim tabikide bundan sonra samsung a her yerde sattığı cihazların arkasında durmadığını ve ederinden daha pahalıya satıldığını söyler ve boykot edecek olan olursa yanında olduğumu her zaman beyan ederim. Kamera ile işi olan Huawei p10 alsın islemcide güçlü ve hızlı isteyen OnePlus 5 alsın ekran kasa oranı için ise mi mix 2 alsın ama kimse Samsung'a kazıklanmasın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung la derdim var evet çünkü 7 aylık garantisi olan Note Edge var ocak ayında güvenlik güncellemesi geldi telefon bir kapandı oydu bir daha açılmadı garantiye gönderdim kulaklık girişi arka tarafında ince bir çizik var oda samsung için yeterli sebep kullanıcı hatası diyerek çıktı işin içinden para kolay kazanılmıyor arkadaşım 2.500 tl verip birde 1.100 tl masraf çıkartması doğru mu? Kaldıki OnePlus 5 te SD835 ile gelecek ve Samsung un kıstığı ram 8gb olarak gelmesi muhtemel OnePlus 3t s7 ye kamera da fazla farkı yoksa daha iyi işlemci ve performans varsa neden 2.000 TL yerine vergi bir kenara bırakarak iki katı para vereyim tabikide bundan sonra samsung a her yerde sattığı cihazların arkasında durmadığını ve ederinden daha pahalıya satıldığını söyler ve boykot edecek olan olursa yanında olduğumu her zaman beyan ederim. Kamera ile işi olan Huawei p10 alsın islemcide güçlü ve hızlı isteyen OnePlus 5 alsın ekran kasa oranı için ise mi mix 2 alsın ama kimse Samsung'a kazıklanmasın.
Kamera ile işi olan P10 mu :D:D düşük ışıkta FHD60da yamulan P10 mu:D:D

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Birde hatırlatma yapayım Samsung sd835 sadece Amerika ya verdi Avrupa ve Türkiye'ye kendi işlemcisini pazarladı her zamanki gibi

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım biraz araştır p10 daki lensler 1 sınıf

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ama FHD60FPS düşük ışıkta cihaz ışık alamıyor. Bana laf mı anlatıyorsun ? O cihazın kamerası düşük ışık video çekiminde ÇÖP. Herşey lens ile bitmiyor. Cihazın diyafram açıklığı F2.2 gece ışık alamıyor.
Bilmiyorsunuz yorum bari yapmayın.
--- Gönderi Güncellendi ---
Mate 9 ile P10 aynı kameraya sahip arka tarafta sonuç bu düşük ışıkta hüsran

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
P10 dan bahsettim siz mate 9 ile karşılaştırma videosu eklemissiniz aynı değil maalesef çünkü lensleri farklı hem nedir bu düşük ışık merakı daha doğrusu bu samsung hayranlığı nedir?
Günlük kullanımda ne kadar etkili fotoğraf
Kabul edin samsung sattığı cihazlara bu sebep bulup kullanıcı hatası diyerek çıkıyor neden daha iyi performans veren ve yarı fiyatına satılan cihazları tercih etmek size garip geliyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Etkili P10un da düşük ışık performansı ile ilgili videosu var fakat Hem s7 edge ile direk karşılaştırma değil hemde türkçe teknolojis sitesi olduğu için yasak.
Kameradan bahsediyoruz her türlü iyi çekecek P10un rezil düşük ışık performansı ile en iyi kamera olmasını imkanı yok .Kamera için Huawei P10 alacak mışız:D:D Huawei Mate 9 ile P10unda arka kameraları aynı
Yav kamera için P10 alın diyen birini dikkate alamam kusura bakmayın:D

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu bağlantıda Note 7 ile OnePlus 3 var yani sd820

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu bağlantıda Note 7 ile OnePlus 3 var yani sd820

Samsungun snapdargonlu versiyonlarını ram yönetimi hep kötüydü. Exynosların ram yönetimi daha iyi
ayrıca video açılmıyor.
Ayrıca 7 plus alayını tokatlıyor o zaman en iyi telefon 7 plus öyle mi ?

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Link i nasıl ata bilirim bilmiyorum ama benim anlatmak istediğim sansungun yarı fiyatına en azından hız ve performans anlamında daha iyi cihazlara yönelmek ve Samsung a kazıklanmamak

M

Murat Burç

SDN Okuru
upload_2017-5-8_20-37-4.png
Açılmıyor işte yav açılmıyor. Allah Allah ne boş adamsınız ya
7 plus alayını tokatlıyor o zaman en iyi telefon 7 plus mu ona cevap verseniz ?
Diyorum ya kamera için o rezalet ötesi düşük ışık performansına sahip P10u alın diyen birini dikkate alamam:D

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsungun snapdargonlu versiyonlarını ram yönetimi hep kötüydü. Exynosların ram yönetimi daha iyi
ayrıca video açılmıyor.
Ayrıca 7 plus alayını tokatlıyor o zaman en iyi telefon 7 plus öyle mi ?
Hayır tabikide ama şu gerçek Android işletim sistemi içerisinde en pahalisı samsung birde sattığı cihazların arkasında dursa iyi olur Samsung Türkiye şikayet formunu bir okurmusunuz bir çok kişinin hatası olmadığı halde kullanıcı hatası gibi basit ucuz bahaneye sığınıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsungun kazıkladığı dediğiniz telefonları daha iyi batarya daha iyi ekran daha iyi ses çıkışı daha iyi kamera veriyor. Bunu sizde kabul ediyorsunuz.
Ben servis tarafına karışmam samsung servisi ile iyi bir deneyim yaşayan da gördüm rezil bir deneyim yaşayanda bu samsungun android dünyasının en iyi cihazlarını ürettiği gerçeğini değiştirmez.

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tamam seni dikkate almak da hataymış nedir düşük ışık arkadaş günlük kullanımda hiç ihtiyaç olmayan bir özellik size göre banada günlük kullanımda hız ve performans önemli daha muhatap olmaya gerek yok sanırım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim çinli cihazlara karşı bir düşmanlığım yok olsa one plus 3Tyi denemek isterim. Samsung taraftarlığıda yapmam samsung orta segmentinin çoğu bana göre çöp. Ama amiral gemisi sınıfında yüksek seviyede samsung RAKİPSİZDİR.
NE neymiş düşük ışık ?Ne sadece düşük ışığı ? Samsung kamerası her türlü önde netleme video performansı OIS performansı ses kaydı her türlü önde

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim çinli cihazlara karşı bir düşmanlığım yok olsa one plus 3Tyi denemek isterim. Samsung taraftarlığıda yapmam samsung orta segmentinin çoğu bana göre çöp. Ama amiral gemisi sınıfında yüksek seviyede samsung RAKİPSİZDİR.
NE neymiş düşük ışık ?Ne sadece düşük ışığı ? Samsung kamerası her türlü önde netleme video performansı OIS performansı ses kaydı her türlü önde
Son kez söylüyorum bir daha da yorum yapmayacağım siz önce s7 Edge yi bir elinize alın sonra diğer elinize 3t yi akarak bir karşılaştırma yapın her açıdan sonra da kameralarını karşılaştırma yapın sonra karar verin başında da yazdım s7 Edge iyi cihaz ben sadece fiyatını çok yüksek tutan Samsung'u eleştiriyorum ve açık ara olmasa da 3t önde sebebi ise Android işletim sistemi bildiğiniz gibi çok ram tüketen bir sistem yani 5.000 tl verecek kişiye en yeni özellikleri vermek şart para kolay kazanılmıyor o yüzden de 6gb hatta 8gb ram kullanımı varsa kullanmalı diyecegim Samsung zengin edecek kadar zengin değilim olsam da zengin etmem.
Söyledim kıyaslama yapma şansım oldu samimi bir arkadaşım da s7 Edge var kamera benim için önemli değil ama arkadaşım kamera ile ilgili hassas ve kendi ayar yapıp çekimler yaptı manuel modda çok etkileyici sonuçlar aldık artı olarak ön kamera 16mp diyafram harici s7 Edge ye göre oldukça iyi resim çekiyor dediğim gibi ilk aradığım özellik kamera değil performans ve hız dün s8i de gördüm kısa bir inceleme fırsatım oldu ama ounun için karar vermem için erken hele op5 çıksın sonra karşılaştırma şansım nasıl olsa olacaktır.
Size göre samsung rakipsiz bana göre ise ikinci sınıf kalite yani politikası iğrenç kişiden kişiye değişiyor s8 almak isteyen bir arkadaşım ekran kasa oranı ile ilgilendiği için ona mı mix önerdim arkadaşım tırcı olduğu yurt dışına çıkış sorunu olmadığı için Amazon.de hemen mi mix siparişi verdi dediğim gibi zevkler değişiyor.

Son düzenleme: