Yeni NFS Most Wanted geliyor! işte ilk görüntüsü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Karargaht

Dekan
Electronic Arts tarafından doğrulanan yeni "Need For Speed Most Wanted" oyununun E3'teki basın konferansında tanıtılması bekleniyor. Criterion Games tarafından geliştirilen yeni oyunun ilk kapak görüntüsü ile ilk ekran görüntüsü de yayımlandı. İşte "Need for Speed: Hot Pursuit" sisteminde olacağı söylenen yapımın ilk görüntüsü.​
http://merlininkazani.com/Need_For_Speed_Most_Wanted_oyununun_ilk_goruntusu-haber-52014p1.html

Kadir Sekme

Profesör
Artık dahada geliştirmesi lazım kendisini. Hep aynı hikaye hep aynı tarz şeyler.

Ben otomobili kendimizin tasarlayacağı bir oyun istiyorum. Tasarlamaktan kastım dahada gelişmiş şekilde. Motor detayı , benzin mi yoksa dizel mi kullanacağımız ve yahut hibrit ( yada lpg :D ) . Artık bu derece detay istiyorum. Aksi halde tatmin olmuyorum. Bu yüzdende en son nfs undercover da bıraktım dahada hiç bir araba yarışı oynamadım :)

YellowRed

Rektör
neden ilk Most Wanted oyununu hazırlayan Black Box değil de Criterion Games hazırlıyor? :hammer:

WebNick

Profesör
Yapmasınlar arkadaş. Benim pc eskidi oynayamıyorum yeni oyunları :D Zorla adama yeni pc aldıracaklar.

Karargaht

Dekan
Sonuçta bu oyunu çok sevildiğini biliyorlar o yüzden eski seriye devam ediyorlar, yani Wanted vari bir çok öğe oyunda olacaktır kanatimce. Bu arada artık sisteminiz yenilemeye çalışsanız iyi olur, Nfs, Pes ,Fifa, Cod kaldırmaz artık eski sistemleri :)

The Run kadar iyi olmayacaktır demiş arkadaş. The run zaten iyi değil ki :/ Eski havayı yakalayabilmesi için modifiye ağırlıklı oyun çıkarması lazım. Ve şu sepya tarzı efektten kurtulup daha dinamik renklere efektlere geçmesi lazım. Dirt serisindeki gece efektleri gibi. Ve modifiye olarakta u2 tadında olmalı. Body kit değil tampon istiyorum ben. Neyse gelsin göreceğiz anyayı konyayı. Veeee son olarakkkk STABİL olsun şu lanet oyun. Dirt 3 ü hiç kasmadan oynarken ki bana göre shift2'den daha iyi grafiklere sahip. Shift 2 yi kasarak oynuyorum..

Mia(Josie Maran) da gelecekse ben varım :D
Umarım Max Payne 3 gibi seriyi rezil etmezler.
En azından Need For Speed Most Wanted'ı nasıl bilirdiniz derlerse iyi bilirdik diyoruz şu an :)

thesavarona

Doçent
The Run kadar iyi olmayacaktır demiş arkadaş. The run zaten iyi değil ki :/ Eski havayı yakalayabilmesi için modifiye ağırlıklı oyun çıkarması lazım. Ve şu sepya tarzı efektten kurtulup daha dinamik renklere efektlere geçmesi lazım. Dirt serisindeki gece efektleri gibi. Ve modifiye olarakta u2 tadında olmalı. Body kit değil tampon istiyorum ben. Neyse gelsin göreceğiz anyayı konyayı. Veeee son olarakkkk STABİL olsun şu lanet oyun. Dirt 3 ü hiç kasmadan oynarken ki bana göre shift2'den daha iyi grafiklere sahip. Shift 2 yi kasarak oynuyorum..
Selimcan Arkadaş EAGames NFS Carbon'dan sonra çizgisi kaybetti.Bunu şimdi TheRun'la geri yakalicakdır emin ol.Grafik kartın iyi ise eğer kurgu ile ilgili az da olsa merakın varsa TheRun Yarış Oyunları Kategorisinden Eline Su Dökülemicek tek oyun.Teşekkürler

rtgrlndr

Profesör
serbest dolaşım, modifiye, hasar tiplemeleri, sağlam bir hikaye verecekse gelsin yoksa bekliyoruz bekliyoruz sonrası hüzün oluyor.

Son mesajlar

stat counter