Yeni Nesil Soru Çözümü

Bu konuyu okuyanlar

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Evet herkes çalış çalış çalış deyip beynimi patlatıyor halbuki çalıştığımızda nasıl bir illet ile uğraştığımızı bilmiyorlar öğrencinin halinden sadece öğrenci anlar yada hayatta çok başarılı olmuş biri her gün onlarca matematik yeni nesil soru çözmekten gına geldi artık hayattan soğudum bazıları ne var soru çözmekte falan diyor alın buyurun çözün Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı online deneme sınavından bir soru hayır yani en azından ben %75 yapabiliyorum yapamayanlar ne yapsın
Not: bu soru anlamadığım sorulardan

soru.png

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Evet herkes çalış çalış çalış deyip beynimi patlatıyor halbuki çalıştığımızda nasıl bir illet ile uğraştığımızı bilmiyorlar öğrencinin halinden sadece öğrenci anlar yada hayatta çok başarılı olmuş biri her gün onlarca matematik yeni nesil soru çözmekten gına geldi artık hayattan soğudum bazıları ne var soru çözmekte falan diyor alın buyurun çözün Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı online deneme sınavından bir soru hayır yani en azından ben %75 yapabiliyorum yapamayanlar ne yapsın

Ekli dosyayı görüntüle 145812
Hocam soruyu çözmüyorumda size bir önerim var.
Çözebildiğiniz kadar test çözün.
Yeni nesil test olması önemli değil.
Bende öyleydim böyle yendim

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Ekli dosyayı görüntüle 145812
Bu tarz sorulardan günde 10 tane falan çöz sadece 1 ders için, her ders için 10 tane çöz. Kalanını kazanım çöz. Ve ÇALIŞ!

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
matematik hocam matematikten günde 80-100 soru çöz diyor ben nasıl çözeyim o kadar 50 tane anca çözüyorum sonra sıkılıyorum 100 tane çözsem aklımı yitirip intihar ederim herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz sorulardan günde 10 tane falan çöz sadece 1 ders için, her ders için 10 tane çöz. Kalanını kazanım çöz. Ve ÇALIŞ!
matematik hocama kalırsa 80 tane çöz diyor günde ben 50 yi zor çözüyom

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
matematik hocam matematikten günde 80-100 soru çöz diyor ben nasıl çözeyim o kadar 50 tane anca çözüyorum sonra sıkılıyorum 100 tane çözsem aklımı yitirip intihar ederim herhalde
Hocam günlük 50 soru fazla bile 15-20 olsun verimli olsun

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

matematik hocama kalırsa 80 tane çöz diyor günde ben 50 yi zor çözüyom
100? 80'e belki tamamım da, 100 çok. Diğer derslerden de çözeceksin.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
yeni nesil olması önemli lgs de hep yeni nesil çıkacak eski nesiller pek işe yaramıyor

100? 80'e belki tamamım da, 100 çok. Diğer derslerden de çözeceksin.
fen ve türkçeden günde 50 soruyu sıkılmadan çözerim ama matematik denen bu lanet şey beni hayattan soğuttu

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
yeni nesil olması önemli lgs de hep yeni nesil çıkacak eski nesiller pek işe yaramıyor
Hocam LGS için ders çalışılmaz öncelikle bunu bir yenelim.
Ayrıca Yeni Nesil Soruları çözmek için eski nesil (eski değilde) onlardan çözmeliyiz.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Hocam LGS için ders çalışılmaz öncelikle bunu bir yenelim.
Ayrıca Yeni Nesil Soruları çözmek için eski nesil (eski değilde) onlardan çözmeliyiz.
eski nesil soruları çok kolay şekilde çözüyorum ama yeni nesil soruları çözebilsem de bir vakit sonra insan sıkılıyor