( yeni nesil müzik arama motoru )

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Ben ( yeni nesil müzik arama motoru ) adresinin sahibi muhteris . Bir web developerım.

Yeep ekibi olarak türkiyenin en gelişmiş müzik arama motoru projesine imzamızı attık. Siz kullanıcılarımızı desteğiyle daha büyük adımlar atmak ümidiyle . Desteklerinizi bekliyoruz.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
hız :9/10
javascript :7/10
html/css :5/10
tasarım :4/10
flash :2/10 (jwplayer mı kaldı 2 dk uğraşıp yazıverin bi tane player)
espri :1/10 ("en ileri web 5.0" falan komik değil. bari kısa öz ve bilgilendirici yazın birşeye benzesin)

iyi bir başlangıç sayılabilir. ancak yapılacak çok fazla şey var. bu hızı koruyabilirseniz pazarda yer sahibi olabilirsiniz. fizy'de beni en çok sinirlendiren şey bazen hızın çok düşmesidir.

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle şarkılar Youtube üzerinden yükleniyor dimi? Websense youtube'u engellediği için iş yerinde kullanamam.

2.si önemli olan bu. Bi şarkı bittiğinde play tuşuna bastıgımda şarkıyı baştan yukluyor. Tekrar oynatma yok boşa mb kaybeder kotalı kullanıcılar.

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
veri tabanı güncel.

hessa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.tk nedir kuzum şöyle ye.ep tarzı bir şey edinseydin ya!
Şaka bir yana hız iyi ve fakat arşiv çok kısır ve eski...
ayrıca arama sonrası oluşturulan tavsiye listesinin tasarımı hoş değil ve alışagelinmiş şeylerden meydana geliyor.
Daha yolun başındasın kolaylıklar gelsin...

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle ilk soruya yanıt vereyim veritabanı güncel. 2. soru ise Arama çubuğuna yazılan hedef youtube vb streaming siteleri otomatik olarak taranır ve öyle dinletilir.. Dosyalar sunucumuzda barındırılmadığı için tekrar oynatma özelliği bulunmamaktadır Play tusuna her basıldığında kaynak içerik erişimi yenilenir.

arşiv kısır ve eski değil detaylı arama üst menüde daha fazla sonuç için orayı kullanın . anasayfada bulununan search, yazdığınız tagdaki en popüler streaming edilen dosyalardır. teşekkürler.

ayrıca tavsiye listesi değil playlist . eleştiriler için teşekkürler ama lütfen inceleyin öyle yazın.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bir şey sormak istiyorum?

Diğer benzerlerinden ne farkı var? Madem ki reklamını yapacaksın, bize bir fark belirt ki, senin siteni kullanalım!

Yeni nesil demek ile söz de kalmasın bence, ne dersiniz?

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
re13el imza olarak o linki kullanıyorum . Ama kullanıcıları rahatsız ediyorsa kullanmayız tabiki. Amaç reklam değil projemizi internet kullanıcılarına ulaştırmak.Uyarınızı dikkate alıcaz.Amacımız irritasyon veya dejenerasyon değil. eleştiri ve açık sözlülük için teşekkür ederiz.

Az öncede belirttiğim gibi amaç internet kullanıcılarına ulaşabilmek. Farkımız her zaman yeniliğe ve gelişime açık olmanın yanında diğer search sitelerinden daha fazla sonuc indexlememiz.Ayrıca sadece müzik dosyaları değil radyo tiyatrosu , yemek tarifleri , sağlık bilgileri vb... gibi konularındaki taglarada yeep ile ulaşabilirsiniz.Bugünün teknolojisini kullanarak erişime açıldığımız için yeni nesil tabirini kullanıyoruz.

Eleştirilere her zaman açığız bu doğrultuda ilerlemeyi planlıyoruz.

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Elinize sağlık güzel olmuş beğendim. :)

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederiz, teşekkürler.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Kurulus ve Sure yazılarını düzeltsen iyi olur.

Bir de şu müzik isimlerinin olduğu kısmı uzatsanız iyi olur

WWFhv.png

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değiştirildi . Çok Dikkatlisiniz . dgncn teşekkürler ilginiz için.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
benim hoşuma gitti site ama playlist i açamıyorum :)

şimdi gördüm en üstte zaten görünüyormuş :) ama listemdekiler otomatik çalmıyor nedense :?

yeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nasıl yani açamıyorsunuz playliste eklenen şarkılar cookie dosyaları silinmediği taktirde kaybolmazlar . ard arda çalmaz şarkıların üzerine tıkladığınızda çalar. üst kısımda oluşturduğunuz playlist belirir.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Flood yapmak iyi birşey değil böyle devam edersen konuda bulunan aboneliğimi silerim. :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu tür başlıkları tavsiye ettiğiniz siteler bölümüne açalım. Diğer türlü reklama giriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...