Bu konuyu okuyanlar

Fragger

Dekan
Katılım
21 Eki 2016
Mesajlar
9,622
Reaksiyon puanı
3,625
Puanları
113
Electronic Arts ve Ghost Games, bu sene içerisinde piyasaya sürecekleri olduğu yeni Need for Speed oyununu resmi olarak duyurdu!

need-for-speed-17-sdn-2.jpg


Electronic Arts ve Ghost Games tarafından seriye yeni bir başlangıç yapanNeed for Speed serisi, 2015 senesinde reboot olarak ilk oyunuyla oyuncularla buluşmuştu.

Bu oyunun ardından Electronic Arts ise artık alışıldığı gibi her sene yeni birNeed for Speed oyununu piyasaya sürmeyeceklerini ve her yeni oyunlarını2 ya da 3 senede bir düzgün bir şekilde piyasaya sunacaklarını belirtmişti.

Yeni Need for Speed, Offline olarak da oynanabilecek

2015 senesinin sonunda ilk önce Sony PlayStation 4 ve Microsoft XboxOne için piyasaya sürdükleri Need for Speed, 2016 senesinin ilk aylarında da PC için piyasadaki yerini almıştı ve seri o günden beri yeni oyununa odaklanmıştı.

Geçtiğimiz saatlerde Electronic Arts ve Ghost Games ortaklığı ile yayınlanan blog yazısında, yeni Need for Speed oyunu resmi olarak duyuruldu ve ilk detaylar açıklandı.

- Yeni NFS oyunu, bir önceki Need for Speed gibi detaylı bir modifiye ve araç özelleştirme seçeneğine sahip olacak.

- Need for Speed: Most Wanted, Carbon, Undercover, The Run veUnderground benzeri tarzda sokak yarışı olacak ve polis kovalamacaları ön planda kalacak.

- Sadece araç bakımı yetmeyecek ve sürücünün kişisel gelişimi de ön planda olacak.

need-for-speed-17-sdn.jpg


Özellikle bir önceki Need for Speed oyunundaki online gereklilik bu oyunda kalkacak ve oyuncular eskisi gibi tamamen offline olarak da takılabilecek.

Bir önceki oyun tamamen online oynanıyordu ve bu da birçok oyuncuları rahatsız etmişti ve oyun basınından da olumsuz yorumlar alınmasına sebep olmuştu.

Electronic Arts ve Ghost Games, yeni Need For Speed oyunu hakkında daha fazla bilgiyi, yeni fragmanı, oynanış videosu ve oyunun ismini, E3 öncesi düzenleyecek oldukları EA Play 2017 etkinliğinde paylaşacak.

EA Play 2017 ise 10 Haziran 2017 22:00'de gerçekleşecek. Bu etkinlikte tüm EA oyunları tanıtılacak.

Yeni Need for Speed oyunun PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasada olması bekleniyor.
 

Son mesajlar

Üst