Yeni Laptop Aldım Özelliklerine Bakıp Yorumlarını bekliyorum arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

sephirolh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün yeni bir laptop aldım özellikleri aşağıdadır (genelde oyun oynuyorum Lol , Cod vs.)

İntel i5 -3230M 4 çekirdek 2.60 GHz
8 Gb ram
İntel Hd Grafics 4000 Var Birde Nvidia Geforce GT 630M
1 TB harddisk

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar (Konuyu yanlış yere açmış olabilirim ilgili arkadaşlar taşırlarsa memnun olurum )

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
LOL Gibi oyunları rahat rahat oynarsında COD gibi oyunlardan pek bişey bekleme medium-low oynarsın anca GT630M düşük bir kart. Almadan önce burda konu açmış olsaydın daha iyi seçeneklere yönlendirirdik seni ama artık çok geç. Hayırlı olsun...

sephirolh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LOL Gibi oyunları rahat rahat oynarsında COD gibi oyunlardan pek bişey bekleme medium-low oynarsın anca GT630M düşük bir kart. Almadan önce burda konu açmış olsaydın daha iyi seçeneklere yönlendirirdik seni ama artık çok geç. Hayırlı olsun...
ikinci el olarak arkadaşımdan aldım ani oldu fiyatıda uygun geldi Lg r510 laptopumu verdım ekranı kırıktı o halde verdim üstüne 750 lira para verdim iyi aldıgımı düşünüyorum sence nasıl ?

qwerty3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg r510 iyi bir laptop değil zaten.Aldığın laptop lg nin özelliklerine göre çok iyi ama son çıkan oyunları oynaman çok zor.Bende de casper vardı aynı özelliklere sahip 2012 yılına kadar çıkan bütün oyunları oynadım ama call of duty ghostta çok kastı.Onun için geçen senenin oyununu açamayan bir laptop bu senenin oyunlarını açmaz.Açsada kasar.Ama 2012 yılına kadar çıkan bütün oyunları sınıfına göre düşük-orta -yüksek ayarlarda oynayabilirsin.

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle bu oyun bilgisayarı kesinlikle değil, cod medium ve low da oynarsın, ısınma da olucaktır elbette, ekran kartın gerçekten de orta halin de altında, hayırlı olsun güzel pc yine de

sephirolh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle bu oyun bilgisayarı kesinlikle değil, cod medium ve low da oynarsın, ısınma da olucaktır elbette, ekran kartın gerçekten de orta halin de altında, hayırlı olsun güzel pc yine de
bf 3 falan oynayabilir miyim bu pc ile ?