Yeni Konu Açmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pupilla

Dekan
1-) Bölümümüz oldukça aktiftir ve bu sebeple çoğu yazılım çıktığı gün itibariyle paylaşılmaktadır. Açılmış konuları, tekrar açmamak için lütfen arama yapalım.


2-) Bazı yazılımlar, kısa sürede yeni güncelleştirme yayınlamaktadır: bundan dolayı her güncelleştirme için ayrı konuya gerek yoktur. Bu tür yazılım konularıyla ilgili, onların genel başlıklarını kullanalım.

Genel başlıklardan bazıları:


K-Lite Codec Pack tüm sürümler (sürekli güncel)

Internet Download Manager Tüm Beta-Rc sürümler
http://forum.shiftdelete.net/yazilim-haberleri/200469-internet-download-manager-tum-finaller-surekli-guncel.html


3-)Yazılım haberleri bölümümüz oldukça aktif olduğundan çok sayıda konu açılmaktadır. Konuların, forumda dengeli dağılması için güvenlik yazılımları ile ilgili güncelleştirmeleri ve yeni sürümleri Güvenlik bölümüne açmanızı öneriyoruz. Bu bölüme sadece bu tür yazılımlarla ilgili "Haber" niteliği taşıyan yazılarınızı (örneğin: Türkçe versiyonu olmayan bir program Türkçe sürüm çıkaracağını duyurdu ve bunu paylaşmak istiyorsunuz.) bu bölümde paylaşabilirsiniz.4-) Yazılımlar ile ilgili minör güncelleştirmeleri paylaşırken, daha önce o yazılımla ilgili açılmış başlık altında güncelleştirmeyi paylaşalım. Majör sürümler için yeni konu açılabilir.


5-) Bölümümüzü en çok ilgilendiren konulardan biri de konuların başlıklarının güncellenmesidir. Bizler elimizden geldiğince açılan her konuyu takip edip gerekli başlıkları güncellemeye çalışıyoruz. Ama bu işlemin daha hızlı olması için başlığının güncellenmesini istediğiniz konuyu şikayet butonuyla bildirirseniz daha hızlı yanıt almış olursunuz.


6-)Bölümümüzde paylaştığımız programlarla ilgili kısa da olsa açıklama yazıları ve programla ilgili resim bulunduralım.


7-)Paylaştığımız programlarla ilgili download linklerini mutlaka programın resmi sitesinden verilmelidir. Fakat programla ilgili başka download sitelerinden alternatif download linki verebilirsiniz. ( örneğin: filehippo, majorgeeks, softpedia vs. ) Rapidshare, Hotfile gibi upload siteleri kesinlikle yasaktır.:cool:
Bölümde paylaşılan ücretli yazılımlarla ilgili her türlü crack, serial, keygen vs. istemek, paylaşmak, bahsetmek yasaktır.


9-) Açtığınız konuya etiket eklemeniz, yapılan aramada kolay bulunmasına yardımcı olur. Konunuza, onunla ilgili ne kadar çok etiket eklerseniz, konunuz da o kadar kolay bulunur.


10-) Tüm forum kuralları, bölümümüz için aynen geçerlidir.


İyi Forumlar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
stat counter