Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

KPSS-ALES-TUS-LYS-YGS gibi sınavların bölümleri açılmalı.Forumda sınav senesi olanlar bilgi ve ders notları paylaşıp dertleşebilmeli...

Ghost Rider

Üyecik
Donanım bölümüne "Rehberler" adlı bir kategori açılmalı. Hatta mümkün olursa her forum başlığına açılmalı.

sabas

Üyecik
Gunumuz dunyasindaki telwvizyon onerilerini ve tv hakkindaki yorum yapilabilecek bir bolum olsun isterim

bycmon

Üyecik
forumda sadece cep telefonu ve bilgisayarla ilgili şeyler var bence TV, müzik sinema sistemleri, yazıcı, tarayıcı, modem vs gibi ürünlerle de ilgili bir bölüm olması gerekir.

Algos SB

Üyecik
Bence diziler bölümünde alt forum olarak " Kurtlar Vadisi " nin dışında " İşler Güçler " , " Yalan Dünya " , " Leyla ile Mecnun " gibi popüler dizilerin de forumları eklenmeli.

ZIPKIN

Üyecik
Merhaba iyi forumlar. Ben havacılığa ilgi duyan biriyimdir. Siteye havacılıkla ilgili bir bölüm açılması beni çok mutlu eder. Hatta iki başlık altında da inceleme bile olabilir.(Askeri Havacılık, Sivil Havacılık)

Şimdiden teşekkürler. :)

RuthLesS ~

Üyecik
Ben bulunduğum forumlarda özellikle medya haberleri üzerine paylaşım yapan bir insanımBu haberleri paylaşabileceğim bir bölüm mümkün mü acaba ?

debir

Asistan
ayrı olarak yarışma bölümü açılabilir, farklı kategorilerde aylık haftalık vs. düzenlenebilecek yarışmaları burada yayınlayabiliriz...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Ben bulunduğum forumlarda özellikle medya haberleri üzerine paylaşım yapan bir insanımBu haberleri paylaşabileceğim bir bölüm mümkün mü acaba ?
Ciddi konularda Gündem Dünya / Türkiye bölümümüzü kullanabilirsiniz, magazin haberilerinde ise magazin bölümümüzü kullanabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Günün şarkısı veya günün HD resimleri diye açılabilir :)

patronos

Asistan
unıversıtelerde okuyan arkadaslarımız ıcın unıversıtedekı uyelerımız baslıgı adı altında o unıversıtede okuyan arkadaslar uye olsunlar kı turkıyede hangı unıversıtede okuyan arkadaslarımız var.hemde orada okuyanlarda bırbırlerını tanırlar???
Katılıyorum üniversiteler ile ilgi harika olur

Son mesajlar