Yeni iPad'in Fiyatı Belli Oldu

Bu konuyu okuyanlar

murat.saglam

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yeni iPad'in Fiyatı Belli Oldu

Türkiye'de GSM operatörlerinin resmi olarak satışa başlayacağını açıklamasının ardından, ilk fiyatlar belli oldu. Turkcell iPad'in sözleşmeli fiyatlarını açıkladıyan ilk operatör oldu.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
1.cisi 250mb kimseye yetmez 79TL aylık.
2.cisi 1gb ile 4gb'e hadi birşey demiyorum.
ama 3cüsü Sınırsız 125TL*24 = 3000TL ediyor.1300TL ipad olsa 1700tl sınırsız internet için paramı alıyorlar?Aylık 70TL.Bide Adil kullanım var mı? (önemli bir soru çünkü yoksa yerine göre 70TL iyi bir fiyat olabilir Hızları nasıl? )
4cüsü ise Cazip diye yazmışşınız ama gerçektende değil cazip...

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bilkom fiyatı çok uygun. gsm özelliğinin bu kadar fiyat farkı yapması bir süre sonra operatörlerin canını sıkacaktır. çünkü wi-fi artık bir çok yerde var. buda operatörlere olan bağımlılığı azaltıyor. telefon görüşmeleri dahil artık bir çok şey operatörlerden bağımsız yapılabilmekte.

bu sonuçtan yola çıkarak operatörlerin daha agresif kampanyalar sunabileceğini tahmin ediyorum

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bilkom fiyatı çok uygun. gsm özelliğinin bu kadar fiyat farkı yapması bir süre sonra operatörlerin canını sıkacaktır. çünkü wi-fi artık bir çok yerde var. buda operatörlere olan bağımlılığı azaltıyor. telefon görüşmeleri dahil artık bir çok şey operatörlerden bağımsız yapılabilmekte.

bu sonuçtan yola çıkarak operatörlerin daha agresif kampanyalar sunabileceğini tahmin ediyorum

mesala whatsapp programı. her akıllı telefonda olması gereken birşey.internet bağlantın yoksa bile wireless alanında kullanmak için birebir..Benim 1gb internetim var...İngilterede oparatörle telefon yada başka aygıt cihazları çok uykun ülke standartlarına göre...

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ipad3' te sorunlar olduğu söylenirken bu kadar para hayatta vermem..

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
16 GB 4G modeli 1 519,00 TL.

Darty ile bilkom fiyatı aynı sanırım.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
mesala whatsapp programı. her akıllı telefonda olması gereken birşey.internet bağlantın yoksa bile wireless alanında kullanmak için birebir..Benim 1gb internetim var...İngilterede oparatörle telefon yada başka aygıt cihazları çok uykun ülke standartlarına göre...
Hocam 1 GB internet yetiyor mu sana? bende internet almak istiyorum vodafone kullanıyorum ama :)

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
laptop almak daha akılııca bu kadar para verecen hiç bi halta yaraamayacak kerız zannedıyo elmacık insanları herhalde

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
BUNLARA DİKKAT!
Turkcell’in sınırsız veri paketinin aylık adil kullanımı 15GB, kullanıcılar aylık olarak bu kotayı aştıkları taktirde bağlantı hızları 128 Kbps’ye düşüyor ama kota aşım ücreti uygulanmıyor.

Avea sınırsız veri paketi yerine, 24 aylık taahhüt süresi boyunca sınırsız TTNET WiFi kullanım imkanı sunuyor.

Vodafone 1 GB ve 4 GB paketlerine ek yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli yurtdışında aylık 50 MB internet hediye ediyor.

Vodafone : Avea Kadar bıle olamadın mı ? İyiki hiç kullanmamışım seni.