Yeni Gündem: Renkli Sayfalarda Cansu Taşkın’dan Zayıflatan Dans!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
vX37lR.jpg


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar, yine oldukça farklı anların ekranlara gelmesini sağladı.

Geçtiğimiz günlerde özellikle canlı yayında elden ele dolaştırılan silikonlar ile gündeme gelen Renkli Sayfalar’da bu sefer Cansu Taşkın'ın zayıflama dansı olay oldu. Özellikle programda farklı anların yaşanmaya başlaması pek çok kişinin programı takip etmesini sağlarken, sosyal medyanın da gündeminde Renkli Sayfalar oldukça fazla yer bulmaya başladı.

Cansu Taşkın Dans İle Zayıflatacak!

Daha önce Fatmagül'ün Suçu Ne gibi dizilerde rol alan ve Türkiye'nin daha yakından tanıma fırsatı elde ettiği Cansu Taşkın, modellik ve sunuculuk yapıyor. Yaşamına ve sağlığına oldukça dikkat ettiğini söyleyen Taşkın, özellikle zayıflatan bir dans bulduğunu söyleyerek bu dansın oldukça kolay bir şekilde yapılabildiğini ve herkesin zayıflamak adına bu dansı tercih edebildiğini belirtti.

Daha sonrasında dansını canlı yayında yapmaya başlayan Cansu Taşkın, oldukça iddialı dansı ile tüm ilgiyi kendi üzerine çekmeyi başardı. Cansu Taşkın için sosyal medyadaki eleştirilerde ise dansın zayıflama ile herhangi bir ilgisi olmadığı, reyting için bu anların ekrana getirildiği belirtildi.

 

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,730
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,151
Puanları
113
Yaş
38
Bende yapsam zayıflar mıyım acaba?
 
Üst