yeni gelen miui 13 güncelleme sıkıntı (poco x3 pro)

Bu konuyu okuyanlar

ertugrul1903

Asistan
Reaksiyon puanı
33
poco x3 pro cihazıma yeni gelen miui güncelleme yaptım telefonumda donmalar ve hafif kasmalar oluyor pubg mobile de aynı skıntılar oluor
yeni güncelleme geldği için mi böyle

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Dostum her güncellemenin ardından telefona format atmanı tavsiye ederim. Mevcut işletim sistemi üzerine yeni bir tanesi kurulunca üst üste binmeler olduğu ve bellek çöpleri gereksiz önbellek vs biriktiği için özellikle MIUI ve hatta daha kapsamlı olan Android güncellemelerinde telefonu kasması normal. Format attıktan sonra düzelecektir.

ertugrul1903

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Dostum her güncellemenin ardından telefona format atmanı tavsiye ederim. Mevcut işletim sistemi üzerine yeni bir tanesi kurulunca üst üste binmeler olduğu ve bellek çöpleri gereksiz önbellek vs biriktiği için özellikle MIUI ve hatta daha kapsamlı olan Android güncellemelerinde telefonu kasması normal. Format attıktan sonra düzelecektir.
knk o zmndabütün bilgiler giderki başka çözümü fln yokmu

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Yok. Her şeyi hafıza kartına yedekle, formatı at, birkaç saatte tüm uygulamaları yeniden indir bak keyfine birkaç saatini alır hızlı bir wifi ile

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,921
poco x3 pro cihazıma yeni gelen miui güncelleme yaptım telefonumda donmalar ve hafif kasmalar oluyor pubg mobile de aynı skıntılar oluor
yeni güncelleme geldği için mi böyle
Gidip Stock ROM'u baştan kurmayı deneyebilirsiniz. Önce dosyalarınızı bir yere yedekleyin eğer silinmesini istemiyorsanız.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,921
teşekürler mesala miui13 kalsa sonradan hataları düzeltirmi xiaomi tarafı yoksa ben bi alt sürüme mi güncelleyim bide yedeği nasıl yapıcaz bütün yedekleri
Düzeltirler eninde sonunda. Alt sürüme düşürebilirsiniz. Dosyaları ise telefonunuzu PC'ye bağlayarak resimlerinizi vs alabilirsiniz.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Aynen ben benim note 10 pro ya attım düzeldi telefon ama bu sadece xiaomi için geçerli herhalde Samsung yada Apple kullanıcılarının format attığını düşünmüyorum